Amerikai csatahajók

Több
6 éve 10 hónapja #39573 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Valóban,ez igaz :) De hiában szedek össze 100ezres sebzést messziről ha a bázist senki nem foglalja :sick: ha a nagyok hátul maradnak a kicsik vagy elvéreznek v ők se mennek előre :unsure: és nem egyedül szoktam előre nyomulni általában(mindig van 1-2 CA v DD aki velem tart,kölcsönösen védve egymást)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39576 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ez egy másik eset, nálam ez csak és kizárólag szakaszban működik minden más helyzetben nálam az az alap felállás, hogy egyedül vagyok mindenki ellen és nem számítok senkire. Igen gyakran látszik hogy bukó a csapat mert rosszul, mozog vagy tanácstalan a mozgást illetően ilyenkor nálam a lehető legtöbb DMG elérése a cél a győzelem ilyenkor másodlagossá válik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39716 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csao!

Megvettem a New Yorkot a Midway zaszlo miatt, egyenlore egy kort mentem vele.... Mit erdemes tudni errol a foskupacrol? :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39722 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Lassú, lassan tölt és pontatlanul lő... minden javítót, növelőt tegyél rá, és lépd át minél gyorsabban... a következővel sem biztos, hogy jobban fogsz játszani, de azokat a csatákat legalább élvezni fogod.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39725 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Tedd rá a "Make Murica great again" upgradet (lőtáv és pontosság növelés), azonos szintben mehet a push, de sose maradj egyedül, mert megraknak mint Szalonnás Pirit a szántásba. Magasabb tier-ben meg maradj 2. vonalban, és kerüld a HE spammereket, mert gyenge a fedélzet páncélzata, és a 203-asok nagyon tudnak fájni. Másik tanács az, hogy sose légy brodside-ba, de ne állj teljesen szemben sem, mert az orrodat elég könnyű overmatchelni. Olyan 35-45 fokos szögben hintázol töltésidő közben, az elég okés védelmet ad.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39736 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
"Make Murica great again" upgradet (lőtáv és pontosság növelés)

Wtf? Lotav + secondary pontossagot raktam jah, ha erre gondolsz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.309 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.