Amerikai csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42814 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Iowat érdemes úgy megvenni, hogy néha nem jöttem ki jól az NC-vel? Ha azt nézem, voltaképp egy nagyobb NC az Iowa (ha már akciós, lehet megvenném, van annyi, csak Grobe, Izumo jelenség kicsit aggaszt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42815 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Grievous írta: Iowat érdemes úgy megvenni, hogy néha nem jöttem ki jól az NC-vel? Ha azt nézem, voltaképp egy nagyobb NC az Iowa (ha már akciós, lehet megvenném, van annyi, csak Grobe, Izumo jelenség kicsit aggaszt)


Iowa teljesen rendben van, szemből van páncélja, oldalrol egynek sincs, az agyuja szórásképe sebessége teljesen rendben van, remek kis csatahajó.
viszont kilences csatahajó, azzal meg xar lenni a rombolók között...

ha akarsz Montanat mindenképpen, akkor vedd meg, nekem van, de csak a Yamatoval megyek ha csatahajozni tamad kedvem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42820 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Egy kicsit válaszolva, ha cv játékosok vannak, akkor nincs szóló rambo egy csatahajóval sem, mert nagy tierben egy Haku vagy Midway simán megesz egy körből, vagy ha nem, második körre már nem sok hp-d marad.
Vadász védelmet jogosan olyan cv-től várj, aki vadász setup-al megy be. Nos, neki nagyon nincs más dolga, mint terrorizálni a másik cv-t.
Magas tierben csak akkor támad ellenséges cv-t az ember, ha nincs más lehetősége, vagy belebotlik támadás közben. Mivel sok hp áll rendelkezésre, ez nem úgy van mint kisebb tierben, hogy egy körből kijön az ellen cv. Alacsonyabb tierben én mindig elsőnek kiszedem az ellen cv játékosát. Így nincs cv para a saját csapatomnál, viszont annál rosszabb az ellenfél csapatának és rombolóinak.

Az amerikai csathajók jó légvédelemmel rendelkeznek, de egy Haku 3x4 torpedóvetővel és utána 3x5 zuhanóbombázóval megy rád. Általában ha leszeded a felét, az akkor is min. 6 torpedótalálat ha jól céloz. Ha nincs szerencséd és kapsz süllyedést és javítasz, akkor azt ő szépen megvárja és utána repül rád újra, sebezz és gyújt. Csatahajóval nem lehet szólózni, vagy legyen melletted egy jó AA szintű cirkáló, legalább.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42827 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Montana nem izgat, nem fog meg kinézetileg, Yamato megvan, Kurfürtért meg most is hajókázok Grobeval.

Légvédelem: NC-é is csak akkor müködött, ha -2/-1 tieres jött rá, azonos tiernél random (gondolom géptől függött), felső tieres repcsik ellen nem mentem sokra....

Na, megvettem. Hát, első kör, elégé stock, modulokat nem raktam fel, kapitánynak 60k xp kell, valamit összelöttem ,de mogami folyamat felgyújtott, majd essex rám jött, meg se karcoltam stockként a repcsijeit? O.o









Mit érdemes megvenni rá?

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43114 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na most erre mit mondjak, rohadtul nem volt velem az rng... potya Kraken... komolyan mondom cirkálóval többet sebzek....





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43154 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Mentem néhány csatát - Iowaval - úgy, hogy csak repeszgránátot használtam és képzeld többet sebeztem, mint páncéltörővel! :woohoo:

Grievous én ezeket használom. Bár én inkább a másodlagos fegyverzetet erősítettem, mert nekem többnyire a rombolókkal gyűlik meg a bajom. A légvédelmet képességgel szándékozom megtámogatni, most az Advanced firing trainingre gyűjtök. De ez csak én vagyok, nálam jobbak biztos mondanak okosabbat!
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.