Jelenleg 546 vendég és nincs tag online

Amerikai csatahajók

2 éve 2 hónapja #57483 Írta: Grievous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Én nem szeretem, de Montanara ki van húzva a legendary modul (cw során addig haladtam ezzel ,hogy "kénytelen voltam" már befejezni)
Nálam is volt ilyen, hogy egyik meccsen nem sebeztem 40k-nál többet, következőben meg 120k jött össze. Nekem kicsit random a szórása, de ha betalálnak azok a lövedékek akkor ütnek. Nekem egyedül az jelenti a gondot inkább, hogy lassúak az AP lövedékek, így előrébb kell céloznom, mint más lövedékekkel.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #57484 Írta: nwa5000

Grievous beküldte: Nekem egyedül az jelenti a gondot inkább, hogy lassúak az AP lövedékek, így előrébb kell céloznom, mint más lövedékekkel.

A dinamikus célkeresztet használom. Van annál jobb megoldás?

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #57488 Írta: hadtjuk

nwa5000 beküldte:

Grievous beküldte: Nekem egyedül az jelenti a gondot inkább, hogy lassúak az AP lövedékek, így előrébb kell céloznom, mint más lövedékekkel.

Van. De azt ne használd, mert nem legális...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

2 éve 2 hónapja #57489 Írta: nwa5000

hadtjuk beküldte:

nwa5000 beküldte:

Van. De azt ne használd mert nem legális...

Annyira nincs bennem eredménykényszer, hogy tiltott eszközökhöz nyúljak. :) Marad a dinamikus.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

2 éve 2 hónapja #57501 Írta: ledgeri
Van úgy, hogy át kell szokni egyik csókarakterisztikáról a másikra... Ne 3 meccset menj egybe, hanem 9-et.. És figyelgesd, hogy mi pattant, mi nem minden lövés után, + kövesd figyelemmel "hova célzás után hova találsz"!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, nwa5000

2 éve 2 hónapja #57505 Írta: nwa5000

ledgeri beküldte: Van úgy, hogy át kell szokni egyik csókarakterisztikáról a másikra... Ne 3 meccset menj egybe, hanem 9-et.. És figyelgesd, hogy mi pattant, mi nem minden lövés után, + kövesd figyelemmel "hova célzás után hova találsz"!

Szubjektív vélemény, de szerintem ez olyan hajó, mint az NC. Mármint abban az értelemben, hogy középtávon hatékony. Legalább is nálam. Lehet, csak a célzókámmal van gond. :dry:

2 éve 2 hónapja #57508 Írta: nwa5000
Na, ilyet is tud ez a ladik. Pedig, tökre azt hittem, ez is vesztes meccs lesz, mert az eleje nagyon rosszul indult.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

2 éve 2 hónapja #57792 Írta: Acetil_coenzim_A
Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.

Szegény HMS Minotaurt egyetlen össztűzzel kaptam ki, miközben próbált egy sziget mögé bújni.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, SgtBala, Jaszon, nwa5000

2 éve 2 hónapja #57799 Írta: nwa5000

Acetil_coenzim_A beküldte: Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.

Szegény HMS Minotaurt egyetlen össztűzzel kaptam ki, miközben próbált egy sziget mögé bújni.

Ugye, ez a Montana pontosabban lő, mint az Iowa? Ma mentem egy pár kanyart az Iowával és szó szerint kihullott a maradék hajam is. :dry: Olyan szarul adta a játék, hogy na. 50 ezer sebzésekkel fejeztem be a játékot, kivéve a dühöngőben bepasszintott képernyőmentésen lévő csatát. Az volt mindennek az alja. Persze, ezeket a csatákat nyertük. A következő 2-3 csatában 120-130 ezreket lőttem, akkor meg bukta. :unsure: Ki érti ezt? Na, ha a Monty is olyan hektikus, mint az Iowa, akkor nem feccelek bele több energiát.

2 éve 2 hónapja #57803 Írta: leopardusz
3 ágyúval többje van neki :silly:

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #57804 Írta: Acetil_coenzim_A

nwa5000 beküldte:

Acetil_coenzim_A beküldte: Elővettem a zászlós hajómat, mert meg kéne már csinálni a legendás felszerelésért a küldetéseket. Nem kellet volna - gondoltam én - nekem menni a támadóék csúcsában, de szerencsémre az ellenfél eléggé rendszerezetlen volt és a végére néhányan a csapatból beálltak mögém.

Ugye, ez a Montana pontosabban lő, mint az Iowa? Ma mentem egy pár kanyart az Iowával és szó szerint kihullott a maradék hajam is. :dry: Olyan szarul adta a játék, hogy na. 50 ezer sebzésekkel fejeztem be a játékot, kivéve a dühöngőben bepasszintott képernyőmentésen lévő csatát. Az volt mindennek az alja. Persze, ezeket a csatákat nyertük. A következő 2-3 csatában 120-130 ezreket lőttem, akkor meg bukta. :unsure: Ki érti ezt? Na, ha a Monty is olyan hektikus, mint az Iowa, akkor nem feccelek bele több energiát.

A USS Montana kicsivel (1-2 csomó) lassabb ugyan, de sokkal jobban fordul nagy sebességnél is, mint a USS Iowa. Az előbbinek külső páncélöve van, ami a kis kaliberű gránátoktól jobban véd, a USS Iowa törékenyebb. A légvédelme kicsivel jobb, a másodlagos fegyverzete azonos. A főfegyverzet pontossága a gyakorlatban is hasonló, de mivel a 10-esnek 3-al több lövege van, ezért nagyobb a találat valószínűsége. Viszont mindkettőben ugyanazok a 406 mm Mark VII lövegek vannak, ugyanabban a toronytípusban. Összességében jobb szerintem a USS Montana, de a USS Iowat is előveszem néha.Milyen modulokat használsz?

2 éve 2 hónapja #57806 Írta: Grievous
Nekem montin cw miatt lett meg végül a legandary modul (nyári/kora öszi cw), mert azzal küldtek be (azóta küldtek "vissza" zaoba :silly:

Nekem egyik amcsi se tetszett, North Carolina felüdülés Coloradohoz képest, ha sebességet nézem. De az ágyúk.... nekem randomok, a 3 millás modul ellenére se (ez t9-10-re van csak). Jó, 25km-ről si hogy kivágtam egy cirkálót full hp-ról, de ez nem minden 2. salvora igaz, ha mondhatóm így.
Pontosabb-e a montana? Talán, igaz, hogy azonos a löveg, de meg kell nézni, hogy a szórás statja és a sigma értéke (utóbbit ingame ugye nem látni)

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #57809 Írta: nwa5000

Acetil_coenzim_A beküldte:

nwa5000 beküldte:

Acetil_coenzim_A beküldte:
A USS Montana kicsivel (1-2 csomó) lassabb ugyan, de sokkal jobban fordul nagy sebességnél is, mint a USS Iowa. Az előbbinek külső páncélöve van, ami a kis kaliberű gránátoktól jobban véd, a USS Iowa törékenyebb. A légvédelme kicsivel jobb, a másodlagos fegyverzete azonos. A főfegyverzet pontossága a gyakorlatban is hasonló, de mivel a 10-esnek 3-al több lövege van, ezért nagyobb a találat valószínűsége. Viszont mindkettőben ugyanazok a 406 mm Mark VII lövegek vannak, ugyanabban a toronytípusban. Összességében jobb szerintem a USS Montana, de a USS Iowat is előveszem néha.Milyen modulokat használsz?

Ezek vannak fent, illetve ezek a képességek vannak kifejlesztve.

Mellékletek:

2 éve 2 hónapja #57810 Írta: leopardusz
Az amcsi nagyvasaknak, a Iowának, a Missourinak és a Montanának a sigmái ugyanakkorák.
Meg kell nézni a linkjeimen :P az érdekes infók képek poszt 147 oldal :silly:

2 éve 2 hónapja #57812 Írta: SgtBala
A gátlástalan rankedezés közben kihúztam a Montanát már a kisebb vagyont farmolom amibe kerül :lol:
Kiváncsian várom milyen lesz az Iowa-t szerettem, az NC-t viszont ki nem állhattam. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.