CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #56535 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Mindkettőre a válasz: Ott a PT ki kell próbálni, ezalatt azzal játszani amit szeretsz, és várni a konkrét adatokat.

Azt írták a legutóbbi erről való tájékoztatóban, hogy páratlanról az alatta lévő párosra esik a szerzett, gyűjtött XP, szóval ha megy a páratlan most akkor azzal nem nyersz semmit, ha most ugrod, szóval inkább húzd a most meglévőt, mert úgy is egy helyre megy!
Az is volt, hogy az új rendszerben olcsóbb elérni a sorban következőt, mint a mostaniban haladni kettőt.... a különbség meg visszajár. Ez sem sürgeti a vásárlást:
-ha megvan egy páros, akkor az alatta lévő változásokból jár vissza egy kevés cucc alapból,
-ha egy páratlan, annak az eredményei rácsúsznak az alatta lévőre
-ha vesztek egy párost most, nem free XP-ből: meglett, meg is maradt... Free-ből: az a free már ágba épült
-ha egy páratlant nem freeből: visszaszáll az alatta lévőre az ára, szóval az már az ágban marad, mint alap XP, ha free ből, akkor megint csak az ágba tápláltatok.

Még a pontos különbségek tisztázatlanok (ár, XP) szerintem simán csak "halmozd amit tudsz" fázis van!

20 nap van hátra kb.. addig meg sok minden kiderül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56561 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
üdv,,valaki elmondaná egyszerüen és röviden hogy mi ez bocsi :) ,,,nekemvan egy 8 as és egy 7 es amcsi hordozó,,de alattalévöket eladtam rég,,akkor mi fog történni a 7 esemmel? eltünik és kapok egy 6 ost vissza?? hát az marha jó lesz hogy kapják be? amugy is szerettem a 7 est,,8 as fölé meg nem akarok cv be menni
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56579 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Aktuális rendszer: ismert
Új rendszer: csak páros szinten lesznek CV-k

Különbség: az újban egy CV- n több időt kell dolgozni egy új emberkének, hogy feljebb jusson,de a jelenlegi rendszer béli pl t6-t8 kredit és XP differenciája (t7-et beleszámolva) hasonlóan megmarad, picit olcsóbb lesz. Különbség váltáskor visszajár.

Átmenet: Ha most van egy t7-et, akkor az azon keresett "álló" XP átszáll a t6-ra, a modulok (repülő és test, stb) Xp értéke is is visszaszáll, az ára jóváíródik kreditben. Páldával:

t6 hajó kifejlesztve (0 xp áll rajta, mert nem játszottál vele)
t7 hajó 100 xp árú (megvan, és gyűjtöttél rá 60 xp-t már)
t8 hajó 100 xp árú (nincs meg)

Váltás után:
t6 hajó kifejlesztve (160 xp áll rajta)
t8 hajó 195 xp árú

Az Xp párhuzam megy a fejlesztett dolgokra is (vagy inventoryba mennek, ahol eladhatóak, vagy eladódnak = kredit vissza..., az meg hogy te neked megvan ,vagy nincs meg a t6 nem fog változni... (ugyanannyiba kerülne (kb) hogy visszavedd most, vagy később...)

Legalább is ezt tudom!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, reveszlaci
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56589 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem tudjátok, hogy a Saipan-nal és a Kaga-val mi lesz? (Ezek prém 7 CV-k.)

Mikorra várható a CV átdolgozás? (Nagyon nem izgulok, mert most szereztem meg csak a 6-os CV-ket. 7-esre továbblépni meg csak akkor érdemes, ha még a rework előtt sikerül meglépni a 8-as szintet.)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56594 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
De akkor semmi free xp-re nincs kilátás a jelen állás szerint? :unsure: Nekem ez jött le... :S
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56596 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

leopardusz írta: De akkor semmi free xp-re nincs kilátás a jelen állás szerint? :unsure: Nekem ez jött le... :S

Mondjuk, megértem a WG-t, hogy nem osztogatja a freeXp-t, és a megmaradó CV-kre rakja az Xp-t.
Az igazi kiszúrás azokat éri akiknek 10 tier-ű CV-je van. Ők mire használják fel a hajóra kapot Xp-t? (Kenhetik a hajukra...)
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.