ST hajónézőke

Több
5 éve 2 hete #58836 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Látom, nem bírt az ellenfél az új technológiával.

Sajnálom, nincs bekapcsolva a chat nálam a játékban. Így sokkal nyugodtabban játszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58838 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Nem baj, én is láttalak csak a végén már, mikor nem volt senkit se lőni, pont elkezdtem volna írni, mikor lepörgött az 1000 -ha úgy lett vége...

Mondjuk ha látod a chat-et akkor láttad volna amit kértem az elején, de akkor csak az infó léte jusson el hozzád....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete - 5 éve 2 hete #58841 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Sajnos azt sem láttam, ki van a játékban. A játék elején ugyan megjeleníti a listát, de nem nagyon szoktam rá odafigyelni. Legfeljebb ha ismerős klán logo-t látok.

A csata közben meg le van tiltva a célok felett a név és a HP. Csak a hajó típusa és a HP százaléka látszódik. Ennyi info nekem bőven elég.

Próbáltam, illetve próbáltuk az alsó pontot tartani a másik CV segítségével. Szegény bealudt, így vele is foglalkoznom kellett. Mivel a dicső társaság jó messze , északra elkerülte a csatát, így a déli részen sok munkánk akadt.

Ha az volt az info-ban, hogy ne támadd a célomat, akkor sajnálom. Épp előtte toltad tele citadella találatokkal a Bayern-t mielőtt oldottam volna. Ha a bombák érnek előbb oda, az csak 6-8 ezret sebzett volna.

Szerk: Közben bele néztem a felvételbe. A játék elején kb. ennyit látok. A grafikai lebutítás miatt kicsit halványabbak lettek a feliratok is. Meg most vettem észre, hogy nincs is a klánotoknak logo-ja.




Az alábbi linken lehet a megfelelő méretre formázott és elkészített klán logo-t feltölteni. A következő Aslain féle MOD csomagba automatikusan be kerül és minden olyan játékos, aki használja ezt a csomagot (pontosabban egy bizonyos részét), az látni fogja.

Nagyon sok klánnak van már ilyen feltöltve. Nem szabad elfeledni, hogy magába az alapjátékba is sok minden bekerült azok közül, ami eleinte csak MOD-ként létezett.

Clan logo

Sajnos csak a klán commander-e töltheti fel. De hátha szakít rá 1-2 percet a parancsnokotok és feltölti. Csak el kell készíteni.

Játék közben meg kb. ennyit látok. Oldal panel egyáltalán nincs. Felső panel,térkép nem jelöli a nevet, sőt maga a játék tér sem.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hete Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58859 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Nézheted a "felvételt" ha az egész kliensed nem változik, gondolok itt modokra, akkor nem fogsz többet látni amíg fent a mod.
Egyébként alapjáték pipa -valami team lineup- hogy lásd oldalt a csapatokat, amire meg lenne mod, hogy ott lásd a HP-t, mindegy...
Hsz-ed felétől már offtopik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hete #58861 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Nem a chat bejegyzések miatt néztem vissza a csatát. És igen, tudom, hogyan kell elindítani a játékot, hogy MOD-k nélkül fusson.

Ha meg Off topic-nak tartod, majd tartózkodom a vélemény nyilvánítástól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59400 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: ST hajónézőke
Mogador (IX DD)
Kleber (X DD)
Yudachi (VII DD)
Bayard (VIII CL)
Benham (IX DD)
Yoshino (X CA)
Slava (X BB)
Georgia (IX BB)
Indomitable (VIII CV)
Sovetsky Soyuz (IX BB)
Kreml (X BB)
Conqueror (X BB)
Monarch (VIII BB)
29 napig még... Kiesés lehetséges. Ha valakit valamelyik érdekli ingame, megbeszéljük, mikor fér bele egy training room!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.