Karma müködése

Több
8 éve 4 hónapja #10308 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Karma müködése
Nagyjából arra lesz jó, mint az eddigi feljelentgetés. Magyarán, a saját lelki nyugalmad érdekében használandó, amúgy meg az égegyadta világon semmi haszna nem lesz szerintem. Egyszerűen csak valamelyik WG-s programozó unatkozott és kitalálta, tegyünk már bele valami ilyesmit is két nerf, meg két újabb premium hajó berakása között.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10325 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Karma müködése

Trucker39 írta: Nagyjából arra lesz jó, mint az eddigi feljelentgetés. Magyarán, a saját lelki nyugalmad érdekében használandó, amúgy meg az égegyadta világon semmi haszna nem lesz szerintem. Egyszerűen csak valamelyik WG-s programozó unatkozott és kitalálta, tegyünk már bele valami ilyesmit is két nerf, meg két újabb premium hajó berakása között.


én wotban figyelni szoktam arra, hogy ne bántsam a hülyéket se, ugyanakkor elvi alapon ki szoktam lőni a troll szakaszokat, egyszer volt olyan, hogy egy hét alatt 3 tier1 tankot lőtem agyon tier8-10 meccsekből, aztán jött egy nap 2 olyan meccs, amikor nem bántottam senkit, de nagyjából se értették mit csinállok, és irogatták hogy reportolni fognak... a második csata végefelé dobott ki a gép 1 órára bannoltak...

szóval kérdés hogy csinálják, milyen számokat határoznak meg, a wn8 azért nagyon más, wn8 az szépen minősítette az embereket, itt meg lehet olyan poén, hogy akinek nagyon rossz, azt akkor is reportolom ha elfogadható a teljesítménye, mert feltételezem hogy ez a véletlen, és a nagyon negatívból nehéz lesz visszajönni, pláne amíg nincsenek klánok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #10329 Írta: zolacka
zolacka válaszolt a következő témában: Karma müködése

vonKurz írta:

Trucker39 írta: Nagyjából arra lesz jó, mint az eddigi feljelentgetés. Magyarán, a saját lelki nyugalmad érdekében használandó, amúgy meg az égegyadta világon semmi haszna nem lesz szerintem. Egyszerűen csak valamelyik WG-s programozó unatkozott és kitalálta, tegyünk már bele valami ilyesmit is két nerf, meg két újabb premium hajó berakása között.


én wotban figyelni szoktam arra, hogy ne bántsam a hülyéket se, ugyanakkor elvi alapon ki szoktam lőni a troll szakaszokat, egyszer volt olyan, hogy egy hét alatt 3 tier1 tankot lőtem agyon tier8-10 meccsekből, aztán jött egy nap 2 olyan meccs, amikor nem bántottam senkit, de nagyjából se értették mit csinállok, és irogatták hogy reportolni fognak... a második csata végefelé dobott ki a gép 1 órára bannoltak...

szóval kérdés hogy csinálják, milyen számokat határoznak meg, a wn8 azért nagyon más, wn8 az szépen minősítette az embereket, itt meg lehet olyan poén, hogy akinek nagyon rossz, azt akkor is reportolom ha elfogadható a teljesítménye, mert feltételezem hogy ez a véletlen, és a nagyon negatívból nehéz lesz visszajönni, pláne amíg nincsenek klánok...

Azért a Wn8 sem tükrözte mindig a játékos tudását. Gondolj csak a vásárolt accra, emellett számomra az nem jó játékos aki hátul campelve lövöget majd amikor már lesebzödött az ellen akkor neki indul és de vagány vagyok mert le carryztem a meccset , te meg aki a front vonalban voltál /és a spotod által lopta a sebzést/ te noob vagy és játsz Tetris meg ilyenek. Hiába zöld kék vagy lila a stat. Am a wot nálam már rég nem játék és nagyon remélem a wowsból nem lesz olyan.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja zolacka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10337 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Karma müködése
Hol lehet visszanézni, hogy pl xy milyen karmás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10394 Írta: zolacka
zolacka válaszolt a következő témában: Karma müködése

ledgeri írta: Hol lehet visszanézni, hogy pl xy milyen karmás?

Sajátodat a profilodban neved mellett lévő szám. Többiekét passz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10424 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Karma müködése
Valaki lenne olyan szíves és dobna egy képet hogy pontosan hol és melyik szám takarja ezt (a karmát)? köszöntem ! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.201 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.