Összeesküvés elmélet

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64255 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Srácok segítsetek nekem !
Megtudnátok nevezni tierenként tipusonként az odabasz hajókat ?
Pl t6 bb fuso t5 bb Giulio Cesare
Kiváncsi vagyok hány német v japán hajó lessz .


Mire kell? :D alacsony tierben nem tudom de a bismark és a scharnhort elég jó (nekem bismark jobban bejött mint a tirpitz, másodlagosban is jobb és csatahajó révén a sonar hasznosabbb) Z-39 is jó az 5 km-es sonarral tier 7ben, én a yoshino-t is idesorolnám a japóktól. Nagyon erősek az ágyúi, kiváló a gyújtása és a 20km-es torpedó is fun.

Egy biztos Shardik, ez játékosfüggő, mondtad, hogy nem vagy jó a cirkálókkal akkor ugrott a yoshino meg a smolensk, velence pedig ezekkel lehet nagy köröket menni. Nekem hiába adnak egy radaros füstös black-et ha nem tudom kihasználni és a leghülyébb játékosok sem tudnak mit kezdeni egy thunderer-el. A többi játékostól függ, ki milyen hajóval tud op lenni. Egy kremlint is percek alatt le lehet égetni ha fokusz alatt tartjátok és a smolit is ki lehet szedni ha radarozzák vagy a dd beküldi a torpokat a füstbe. Másnak meg hiába van smolensk-e ha a füstben ücsörögve senki nem spottol neki, akkor szart sem ér. Nem érdemes ilyeneken mérgelődni, mert egy emberként nem vagy hatással a játékra. Vagy kikapsz egy jó csapatot vagy a hülyék közé rak be. Ez a csiki csuki az igazi balance.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64257 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Esküszöm nem akarom rossz célra használni .
Csak kiváncsi vagyok melyek azok a hajók amit ha meglátok hogy megjelenik elötetek . Akkor előkerül a biblia és elrebegtek egy imát hátha balfasz az ellenfél .
Tisztán kiváncsi vagyok .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64258 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Igazából az univerzális , vegyes hajók amikkel a jó játékosok is "opéskodnak".
Ők tudnak egy-egy kiesett hajóosztályt tkp helyettesíteni.
Ezt egy átlagos, gyenge játékos semmivel nem oldja meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #64259 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
"Akkor előkerül a biblia és elrebegtek egy imát hátha balfasz az ellenfél ."

Ilyen azért nincs :D egy egyszerű seattle is le tud szivatni ha ráölel a szigetre és onnan gyújtogat te meg nem is látod de be sem tudsz lőni, mert a te lövedékeid nem olyan ívben szállnak. Nekem a smolensk a mumus, az egyik legaljasabb hajónak tartom, ellene vagy rámész keményen és reméled, hogy nem bont le mire odaérsz vagy amit én is szoktam csinálni, otthagyom a fenébe és lövöldözzön a füstbe akinek két anyja van :D ha lenyomjuk az oldalt akkor megvárom a többieket és akkor elkapjuk. Hiába aljas egy hajó, ha tudod a képességeit akkor azt kell kihasználni. A smolinak például lassúak a lövedékei és kicsi a lőtávja. (van aki lőtáv növelőt rak fel de a lövedékek becsapódási idejét annyira elnyújtja, hogy egy yama is ki tudja kerülni). Szóval kikerülöd vagy megtartod a kb 16 km-es távolságot. A füst sem végtelen, amint felszpottolják érdemes focus alatt tartani és akkor kapásból ki lehet kapni. Célzásnál meg érdemesebb egy kicsit a vízszint alá lőni, mert jobban adja a citát. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64260 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Értem .
Más esetleg ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #64261 Írta: Luperator
Luperator válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Szerintem is ott van kb az igazság amit Lord mond. Írod a Fuso-t. Szerettem vele játszani. Messzire lő, mondhatni pontosan és nem lomha. De ha nem figyelsz oda, az sem hülyebiztos, oldalbavernek és simán citadellát kapsz, akár többet is. Tényleg mind egyedi mondhatni. Ha szeretsz vele játszani, Neked az lesz a legjobb hajó a játékban. Én inkább azt nézem, melyik létezett valóban és harcolt a háború során, ha már keresek bennük valamit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.