Összeesküvés elmélet

Több
4 éve 4 hónapja #62090 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62095 Írta: lacy63
lacy63 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
De ha játszol és van találatod az random "RNG"neked sokat ad valakinek keveset.
A random arc a wows játékmenetére utal ami neked nagyon magas!

Win rate 63.88% avg.demage 103499 pr.2374 Te sem vagy kivétel green!

Nem kell nekem semmit bizonyítani.Ami nem látszik az nem biztos hogy nem létezik.


Ui: Ti tudjátok bizonyítani az ellenkezőjét?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja lacy63 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62096 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Nem kell nekem semmit bizonyítani.

Nem kell mégis szeretted volna. Csak nem sikerült. :silly:

Ami nem látszik az nem biztos hogy nem létezik.

Hát ez szerintem bíróságon elég gyatra indoklás lenne de egye fene itt elfogadjuk neked. :lol:

Ui: Ti tudjátok bizonyítani az ellenkezőjét?


helyezkedés, hova célzok, hajó forgatása, fókusz gondolom ez is rng alapúA random arc a wows játékmenetére utal ami neked nagyon magas!

ha ezt egyszer megértem hogy konkrétan mint jelent bekereteztetem és kirakom a falra
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62097 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Tiszteletem!

Csak egy kérdés:

Miért éri meg a WG-nek, hogy személyszerint "szivasson" valakit?

Ez a "mertvegyenpremiumot" nem jó érv.
Miért?

Mert már itt is 1000x lett berakva olyan játékos statisztikája, amelyiknek kb az összes Prémiumhajó megvolt és ...
Nos konkrétan nagyon nem voltak jó értékei...
Még a fizetős hajókkal sem.

Nem kerül semmibe:

Csináljatok új acco-t másik IP címről (Mert a Nagy Testvér figyel 1984 óta 1948-ból) és menj 100+ csatát tier 6-tól felfele.
Na akkor megkapod, hogy mi is a helyzet.
Alatta nincs értelme, mert pl a héten 4 krakent szereztem..

worldofwarships.eu/en/community/accounts...llye/!/pvp/overview/
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62099 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

lacy63 írta: Te sem vagy kivétel green!


Eddig is tudtam, hogy inkább a jobb játékosok felé húzok, de köszi a visszajelzést :)

De a lényeg: FIGYELEM! A KÖVETKEZŐ ÜZENETET MINDEN JÁTÉKOSNAK IS CÍMZEM! (mert már nincs kedvem ugyanazokra az üzenetekre ugyanazt leírni ezerszer)

Van jó pár játékos itt a fórumon, akik "Jó" játékosnak számítanak. Hogy az mint jelent?

1) kitartóak vagyunk: nem, nem ölünk hajót minden lövésre. Nem találunk be minden torpedóval, de kitartóan lövünk ismét, töretlen lelkesedéssel, mert tudjuk, hogy előbb-utóbb elérjük a célt
2) Értjük a játék összes belső mechanikáját és megjegyezzük a fontos információkat: tudjuk mi mit tud beütni, milyen szögből, hova kell lőni, hova kell felállni egy jó átlövő pozícióhoz, stb. Továbbá tudjuk, milyen hajónak mennyi a láthatósága, radartávja, melyikkel nem érdemes harcolnunk, és így tovább. Nem is beszélve a helyes kapitányi képességek és prémium fogyók használatáról
3) tudjuk hogy van RNG, DE NEM ZAVAR MINKET: tudjuk, hogy az ellenfeleink RNG-je is ugyan úgy szeszélyes, mint a miénk. Így a mi előnyünk az, hogy megfontoltan, ügyesen, türelmesen tervezünk és lövünk.
4) Tanulunk a hibáinkból: mi is sokszor bukunk, van, hogy az első 2 percben, de tanulunk belőle, leszűrjük, hogy mit hibáztunk és megjegyezzük. Utána persze nem megyünk a fórumra panaszkodni, mind egyesek
5) Akinek értelmes kérdése van, segítünk neki és tanítunk: számtalan embernek segítettem megtanítani a játék alapjait, mutattam nekik visszajátszásokat és amiben tudok, segítek. A MAGYAR MODOT IS INGYEN, SZABADIDŐMBEN FORDÍTOM, CSAK HOGY MINDENKINEK ÉRTHETŐ LEGYEN,[strike] még ha meg sem érdemlik mind[/strike] Tudom, hogy a fórumokra nagyrészt az ír, aki dühöngeni akar, de annyian maguk miatt szívnak, hogy az eszméletlen.
6) tudjuk abbahagyni: legyen az ranked, random, stb... Ha nem megy, nem kell erőltetni. Ki kényszerít, hogy 5 bukó után játssz még tíz kört? Senki! Tudni kell eltenni a játékot időnként. Azt meg már jó párszor írtam, hogy mindenkinek jobb, ha letörli a játékot az, aki semmi örömöt nem talál benne.
7) Nem hiszünk a "WG titokban nerfel valamit, előre eldönti a szerencsédet, és egyéb összeesküvés-elméletekben".: az ilyen embereknek kár magyarázni: jobb híján szarkasztikus válaszokat tudunk adni, mert már ezerféleképpen hallottuk amit mind mondanak. Az meg hab a tortán, ha kerek magyar mondatokat sem tud megfogalmazni az illető, ugyanis olyankor az olvasó hajlamos azt gondolni, hogy az illetővel lesz valami belső probléma netán....
8. nagy részünk egy fillért sem költ, mégis "jó" játékosok vagyunk: én abszolút 0 forintot költöttem erre, önerőből értem el, hogy van 100 milla kreditem, szinte minden 10-es hajóm, 2 Milla kapitányi XP-m, 8000 dublonom, 3 millió szabad XP-m, 450 ezer szenem, 30,000 acélom, és minden zászlóból legalább 100-1000 darab, meg 30 prém nap.Ezt mind önerőből, jó játékkal szereztem, és leginkább ennek fényében röhögök azokon, akik a fórumra panaszkodni járnak.

Ennyi lenne a mondandóm, netán akad valamely kollégám aki kibővítené. Köszöntem, további jó RNG-t mindenkinek!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja [DPH] Greendevil97 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62100 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Enyit az összeesküvés elméletröl







ez 4 egymás utáni csata.Az renben van hogy én szar játékos vagyok(ez nem lehez vita tárgya-már kerese egy jó tetris progit)de hogy mindenki a csapatmban..
Ez a "mertvegyenpremiumot" nem jó érv. Rally azért azzal legyünk tisztában ,hogy a játék egy üzleti vállalkozás aminek a fö céja hogy minél több pénzt hozzon a készitöknek.Tehát a program alapja minél több pénzt kihuzni az embetek zsebéböl.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.