Random DC és Random program fagyások...

Több
6 éve 9 hónapja #39776 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Kedves gyerekek!!!

Remélem nem hiszitek, hogy jól fut a játék majd egyszer csak az update után elavul a gépetek. Vegyétek már a fáradtságot és ellenőrizzétek le mi is érkezik a frissítésben.

A mostani frissítés és az ezt megelőző is csak játékbeli módosításokat tartalmaz. NEM KELL HOZZÁ MÁSIK HARDVER ESZKÖZ!

lehetőség szerint ne adjatok már egymásnak fennhangon rossz és nem átgondolt tanácsokat…


Az a hiba amit leírtál nagyon sok mindenkinél jelentkezik! Nem a gépekkel van gond, hanem van benne egy kis BUG! Egész nap erről szólnak a fórumok. 3-4 nap és majd megjelenik hozzá a javítás.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52932 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől. Amiket a WG support írt:
- a device managerben tegyem inaktívvá az integrált VGA-t, hogy az NVidiat használja. Nos ez nem hiszem, hogy játszik, mivel a globális beállításokat használja a játék illetve nem áll szándékomban kiiktatni az integrált VGA-t
- valami Windows frissítéssel érkezett egy Game Mode, amit egy registry kulcs beírásával inaktiválni lehet, ezt megcsináltam
- szintén Wndows frissítéssel érkezett és a parancsikonon keresztül a teljes képernyős optimalizálás kikapcsolása, ezt is megcsináltam
- különböző startup programok okozhatják, ami gyanús hogy okozhatja az a Google Chrome, ami a háttérben fut, érdekes
- CPU túlmelegedés, átlag 75 C°-on megy, ez nem hiszem hogy okozza, a throttlingtól is jóval arrébb vagyok

Másnak volt mostanában hasonló tapasztalata?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #52933 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Nem vagyok hozzáértö de a windows frissitéseknél nézd meg felrakott-e mindent.nálam egy hiba miatt elmaradt frissités okozott egymás utáni Kritikal errorokat de miután telepitettem at elmaradtat rendbe jött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52934 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...
Van egy tök utolsó Win frissítés, nálam fel se települ a kollégámnál meg rendszerösszeomlást okoz. Szóval a Microsoft sincs a helyzet magaslatán.

Nálam konkrétan ezt dobja fel (a hardver fél éves lehet):

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52936 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...

Mydgard írta: Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.

Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52939 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Random DC és Random program fagyások...

ledgeri írta:

Mydgard írta: Üdv!

Mostanában előfordul, hogy critical errort kapok és nem sikerült rájönnöm mitől.

Én azt hiszem a nagy fix óta van olyanom, hogy ha füstbe lövök akkor megesik, hogy full KO, és összemlás, aztán wows resi...
Gondolkodom, hogy a dumb fájlokat odaadom, hogy nesztek.. De biztos majd a 0.7.4.0-ás modokra fogják fogni, amik még a mappában vannak..


Teljesen friss a játékkliensem, újraraktam.
- célzó módba váltás és vissza (de lehet, hogy pont a füst)
- vagy a böngésző
Ezekre gyanakszom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.258 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.