Citadella

Több
3 éve 11 hónapja #63355 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Citadella
Normális esetben én lennék az első aki közli hogy ez sületlenség és az ilyesmi a dühöngőbe tartozik (amúgy igen). De annyiban igazad van hogy nagyon felhígult a játékos-állomány és már tényleg szinte csak az dönti el a csatát, kinek hány holdkóros jut. És igen, néha fura a játékmechanika is egy kicsit. Álló hajón átrepülő lövedékek (sziget sehol), furcsa helyeken bekapott citadellák... de ezt én letudom annyival hogy még nem szoktam hozzá a legutóbbi változtatásokhoz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, akkufuro, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63358 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Citadella
Ez a "hajón átrepülő lövedék" dolog nekem is egyre többször szúr szemet. Komolyan tartok attól, hogy belenyúltak a rendszerbe, mert nem tudták követni a megnövekedett játékosszám miatti terhelést.

Korábban (elvileg) a szerverek leszámolták a kilőtt lövedékek pályáját, és találatnál a beesési szögek alapján el tudták dönteni, mi történik (pen, overpen, lepattanó) Viszont él bennem a gyanú, hogy a WG nem bírja hardverrel / hálózati kapacitással követni a megnövekedett terhelést, és a lövések bizonyos hányadának a hatását egyszerűen egy véletlenszám generátorral intézik el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63400 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Citadella
A hajón átrepülő lövedékekre egy magyarázat Flamutól:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63401 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Citadella
Igen, ezt ismerem. Sok esetet megmagyaráz, de például amikor az egy helyben álló hajón repülnek át a lövedékek, az már valami másra utal. Néha már tényleg találomra célzok, mert úgysincs semmi köze annak amit látok a találathoz. És így kellene eltalálni mondjuk egy 10km-re cikázó rombolót...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63402 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Citadella
Enyhén röhelyesek a példák amiket mutat, gyakorlatilag kláncsatán is előfodult tegnap... egyik hajók azt hittem megúszta a cv-t, erre kis késéssel megjött a két citadella...

Valószínüleg a vírus miatti megemelkedett játékos számnak is van köze hozzá, de a WG sara és meg kéne javítaniuk végre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.