Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 2 hete #66168 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Kérdés

Megerősítést kérnék hiányos angolommal és goglival a következőre jutottam : kapitány képesség cirkáló  1 Outnumbered . Akkor aktiválódnak az előnyök ha az én lőtávomon belül legalább 1-el több ellenséges hajó van. 2  Top Grade Gunner Akkor aktiválódik ha az én normál felderíthetőségemen belül van ellenséges hajó. A továbbiakat nem tudtam értelmezni.
 
Akku miért nem magyarosítod a játékot? Sokat segít, hidd el
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #66173 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Régebben sikerült  egy párszor.  Mostanában nem foglalkoztam vele nem kellett. Ma újra megpróbáltam de a letöltést mint videofájlt akarja megnyitni, fagyás , kényszerített kilépés. Beraktam a  binbe de nem történt semmi. Sajnos az oviban nem billentyűzet volt a jelem /akkor még nem is volt/ mint az itt játszók többségének.Például 3 napja nem tudok belépni a Twichbe az mondja újítsam meg a jelszavam következőben meg azt hogy nem tartozik össze most akkor ki a hülye?  
 
 
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66174 Írta: Ahha2
Ahha2 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem hülyéztelek le, legalábbis nem rémlik. Nekem sem billentyűzet volt a jelem, én sem vagyok már mai eresztés. Egyébként mi köze a magyarosításnak a twitchez? Mert nem tudtam rájönni. Nekem pl. semmiféle ilyen közösségi bizbaszom nincsen és mégis magyar a játék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #66175 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Melyik hajóra esett a választásod? 
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hete nwa5000 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66176 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
A HMS Hood és a Scharnhorst volt a két utolsó döntős. A Kaga tetszett volna, de annak ellenére, hogy én nem érzem rossznak a teljesítményemet hordozókkal, nehezemre esik az ugrálás a szárnyak között randomban, főleg, hogy a csapat nem tudja eldönteni, hogy mit akar. A USS Atlanta-hoz meg nem éreztem magam kellően felkészültnek. A többi kinézett hajóról meg elég ellentmondásos infók voltak.Végül a HMS Hood-ra böktem rá. Felülmúlta a várakozásaimat felszerelés és képességek nélkül is. Pénzt is hoz, szóval nincs panaszom. Majd tűzre és a vízbetörésekre való érzékenységével kell valamit kezdenem. Az új képességeket meg alaposan át kell még néznem, mert a többi hajóm sem úgy muzsikál mint előtte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66177 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Meg sem fordult a fejemben hogy lehülyézel. Én hülyéztem le a  twitchet és  általában a számítógépes  programok számomra értelmetlen és következetlen kezelési felületeit, ha most újra próbálnék regiszrálni a Tw-re akkor meg azt írja hogy a felhasználónév foglalt akkor most mit lehet tenni. Amúgy  semmi köze a magyarosításhoz ezzel csak azt próbáltam érzékeltetni hogy milyen egyszerű számítástechnikai problémák okoznak gondot amit gondolom a nagy többség kisujjból megold.  Próbálok tanulni fejlődni de sokszor fog ki rajtam a dolog Pl a magyarosítás is pedig biztosan nagyon egyszerű le is van írva hogy kell csinálni, mégsem sikerül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.499 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.