Jelenleg 484 vendég és nincs tag online

Hajóépítés Hizen

3 hónapja 7 órája #65923 Írta: pocak75
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Hogy lehet befejezni a Hizen csatahajó építését?
Megcsináltam az összes küldetést de nem tudom hogyan tovább?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 7 órája #65924 Írta: Mcarthur73
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

pocak75 beküldte: Hogy lehet befejezni a Hizen csatahajó építését?
Megcsináltam az összes küldetést de nem tudom hogyan tovább?

1.lépés: veszel 1950dublont annyiszor ahány lépés hiányzik
2.lépés bemész a dockyardba és a középen-alul,a nagy narancssárga gombra rákattintasz
3.a hajóépítést jelző csúszkát ráhúzod a Hizen ikonra.
4.alul engedményezed a kiváltást a dublonokért.

"Virtutis Confido"

3 hónapja 3 órája #65925 Írta: pocak75
Azt hittem a küldetések megcsinálásával megkapom a hajót.Sok időt áldoztam a feladatok teljesítésére,nem fogok még dublont is vásárolni.Ha előre tudom akkor el se kezdem.Ennyi erővel egyszerűbb megvenni a Prémium shop-ban.

3 hónapja 3 órája #65926 Írta: Mcarthur73

pocak75 beküldte: Azt hittem a küldetések megcsinálásával megkapom a hajót.Sok időt áldoztam a feladatok teljesítésére,nem fogok még dublont is vásárolni.Ha előre tudom akkor el se kezdem.Ennyi erővel egyszerűbb megvenni a Prémium shop-ban.

Teljes mértékben igazad van,viszont nem volt titok,hogy a küldetésekért kapott tokenek száma nem fedezi a megszerzést...még a hirdetésben is benne volt,hogy mindenképpen venned kell a hajóért tokent.

"Virtutis Confido"

3 hónapja 6 perce #65928 Írta: Hungarianreality
Magyarán fizetsz egy oylan hajóért amit később majd nerfelnek és tök szar lesz ... Én is jártam már így az Ashasoval ..megvettem ( ajándék aranyért) és tök szar  torpedóval scak a csatahajot és hordozót lehet kilőni cirkálót dd-t nem ..... szóval ha velük maradsz utoljára és nincs aki támogasson bukod a csatát egy prémium hajóval mert ágyúval soha nem lövöd ki őket ... Hurráá WG jó kis lehúzások .

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #65929 Írta: akkufuro
Már bocsánat "pocak" mióta vagy WG.s még ennyire nem ismered a céget  és nem is horgászol ezt úgy hívják "beetetés" ha már ennyit dolgoztam vele csak befejezem megveszem  . Az első hajóépítős játékban /Puerto Rico/ na ott sokat kellett dolgozni kb 3x eddig tartott mindent megszerezni.  Hála a nem tudom minek szinte minden küldiben fele körül van a feladat mint 1-2 évvel ezelőtt . Én kizárólag a közbenső jutalmakért játszom spec zászlók konténerek prém nap. Úgyis játszik az ember csak odafigyel egy kicsit hogy mivel és mit kellene sokat szerezni. Ja igen csatlakozva az előttem szólóhoz a  prémhajót is szétlövik ugyanugy.

2 hónapja 4 hete #65930 Írta: [DPH] Greendevil97
Ezért kell tájéokozódni. Előre lehet tudni, milyen hajó lesz, mit tud, mennyi dublont kell minimum kifizetni érte. 

Nekem szerencsém volt, megvolt már a Yahagi, ezt a hírek alapján 400 dublont ért. Megvettem a kezdő csomagot 5000 dublonért (amit a játékban korábban ingyen kaptam rankedből), így az egész hajó 1000 dublonomba került. Ennyit talán meg is ér

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.