Hajóépítés Hizen

Több
3 éve 1 hónapja #65923 Írta: pocak75
Hajóépítés Hizen téma létrehozva pocak75 által
Hogy lehet befejezni a Hizen csatahajó építését?
Megcsináltam az összes küldetést de nem tudom hogyan tovább?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65924 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Hajóépítés Hizen

pocak75 írta: Hogy lehet befejezni a Hizen csatahajó építését?
Megcsináltam az összes küldetést de nem tudom hogyan tovább?
 

1.lépés: veszel 1950dublont annyiszor ahány lépés hiányzik
2.lépés bemész a dockyardba és a középen-alul,a nagy narancssárga gombra rákattintasz
3.a hajóépítést jelző csúszkát ráhúzod a Hizen ikonra.
4.alul engedményezed a kiváltást a dublonokért.
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65925 Írta: pocak75
pocak75 válaszolt a következő témában: Hajóépítés Hizen
Azt hittem a küldetések megcsinálásával megkapom a hajót.Sok időt áldoztam a feladatok teljesítésére,nem fogok még dublont is vásárolni.Ha előre tudom akkor el se kezdem.Ennyi erővel egyszerűbb megvenni a Prémium shop-ban.
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65926 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Hajóépítés Hizen

pocak75 írta: Azt hittem a küldetések megcsinálásával megkapom a hajót.Sok időt áldoztam a feladatok teljesítésére,nem fogok még dublont is vásárolni.Ha előre tudom akkor el se kezdem.Ennyi erővel egyszerűbb megvenni a Prémium shop-ban.

 

Teljes mértékben igazad van,viszont nem volt titok,hogy a küldetésekért kapott tokenek száma nem fedezi a megszerzést...még a hirdetésben is benne volt,hogy mindenképpen venned kell a hajóért tokent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #65928 Írta: Hungarianreality
Hungarianreality válaszolt a következő témában: Hajóépítés Hizen
Magyarán fizetsz egy oylan hajóért amit később majd nerfelnek és tök szar lesz ... Én is jártam már így az Ashasoval ..megvettem ( ajándék aranyért) és tök szar  torpedóval scak a csatahajot és hordozót lehet kilőni cirkálót dd-t nem ..... szóval ha velük maradsz utoljára és nincs aki támogasson bukod a csatát egy prémium hajóval mert ágyúval soha nem lövöd ki őket ... Hurráá WG jó kis lehúzások .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #65929 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Hajóépítés Hizen
Már bocsánat "pocak" mióta vagy WG.s még ennyire nem ismered a céget  és nem is horgászol ezt úgy hívják "beetetés" ha már ennyit dolgoztam vele csak befejezem megveszem  . Az első hajóépítős játékban /Puerto Rico/ na ott sokat kellett dolgozni kb 3x eddig tartott mindent megszerezni.  Hála a nem tudom minek szinte minden küldiben fele körül van a feladat mint 1-2 évvel ezelőtt . Én kizárólag a közbenső jutalmakért játszom spec zászlók konténerek prém nap. Úgyis játszik az ember csak odafigyel egy kicsit hogy mivel és mit kellene sokat szerezni. Ja igen csatlakozva az előttem szólóhoz a  prémhajót is szétlövik ugyanugy.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.280 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.