Klán- / Szakasztárs keresés

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40275 Írta: Kitakami
Kitakami válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere
Üdvözlet mindenkinek!!
Értelmes klán keresek főképp csütörtöktől vasárnapig érek rá T1-TX ig mindenben gyakorlott vagyok és állok rendelkezésre ez idön belül vasárnap este 8 ig.
föképp Tier 10 és Tier 8 között mozgok cv gyakorlat is megvan de azt csak Tier 9 ig tudom kiszolgálni egyelöre. klánnak segítek bármiben amit megkiván pl a Setup. Főkébb Csatahajókkal tolom de cirkálóban ésrombolóban is otthon vagyok. 27 hajóval tudom támogatni a klánt . Főbb Hajók:
Tirpitz, Atago,Shimakaze,Minotaur,Yamato,Atlanta,Saipan,Essex,Shokaku,Moskva,G Kurfürst,Blyskawica,
Dunkerque és még sok más de ha esetleg kellene valami egyéb szivesen beruházok a shipre ha szükség van rá.
Ha keresnétek Azmandeus néven futok.Csütörtök délelöttöl vagyok Irjatok Bátran
Ts microphon semmi nem akadály
Addig is Good luck and respect the seas
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Kitakami által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40276 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere
Üdv!
Felkeres ma a HNF egyik toborzótisztje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40292 Írta: Cyberpunk_HUN
Cyberpunk_HUN válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere
Üdvözlet mindenkinek. Klánt kereső fiatalember volnék aki még csak pár napja tolja az ipart és szívesen tanulna az "öreg" harcosoktól. Jelenleg még csak tier 4nél járok a japán amcsi és német flottákba. Napi szinten nyomom az ipart szóval remélem hamar felérek a felsőbb tierekbe. Válaszotokat előre is köszönöm. Good luck and fair seas! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40293 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere

Cyberpunk_HUN írta: Üdvözlet mindenkinek. Klánt kereső fiatalember volnék aki még csak pár napja tolja az ipart és szívesen tanulna az "öreg" harcosoktól. Jelenleg még csak tier 4nél járok a japán amcsi és német flottákba. Napi szinten nyomom az ipart szóval remélem hamar felérek a felsőbb tierekbe. Válaszotokat előre is köszönöm. Good luck and fair seas! :)


Üdvözöl a DPH Klán!

Megnézzük, hogy mit tudunk tenni az érdekedben, hogy felvételre kerülj. A csataszámod elég kevés. Füles, mikrofon és ts kliens mindenhol szükséges. Pár nap türelmedet kérjük, amíg döntés születik.

Jó Csatát Kíván a DPH Klán!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Cyberpunk_HUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40303 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Toborzóiroda/ Klánok apróhírdetései -nono terefere

Cyberpunk_HUN írta: Üdvözlet mindenkinek. Klánt kereső fiatalember volnék aki még csak pár napja tolja az ipart és szívesen tanulna az "öreg" harcosoktól. Jelenleg még csak tier 4nél járok a japán amcsi és német flottákba. Napi szinten nyomom az ipart szóval remélem hamar felérek a felsőbb tierekbe. Válaszotokat előre is köszönöm. Good luck and fair seas! :)


Üdv !

Nálunk HNA klánba csak ts a feltétel, ha érdekel, este 8 után keress a játékban .

HNF @ HNA vezetőség
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Cyberpunk_HUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40310 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szakasztárs keresés
Névmódosítás/helyretétel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.