Klános Beszélgető

Több
7 éve 5 hónapja #28262 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
OK, hogy kell az email, de ne botok által szabadon elérhető felületre!!

Majd lesz egy one-note, google docks doksi, vagy TS-en egyeztetünk!
Szerintem a teszt részét már lekéstük ha nem lesz több kör de, majd ha beindul mindent megtudunk! Csak addig a "mit-, hogyan szeretnénk"-ről képet, nagy vonalakban, hogy mi is lesz!

Amennyire az eddigi bármilyen játék klános részéről lehetett tudni és kombózni a WOWSszal:

Egy csoport emberke külön jelzi, hogy összetartozik: onnantól kezdve, hogy a névsávban megjeleni a választott előtag én el tudnám képzelni a saját zászlónkat.
Onnantól elkezdve, hogy egymás ellen megyünk (klánok szintjén) bajnokságot, akár odáig, hogy lesznek külön klán feladatok ("klánként sebezzetek ennyit") szerintem sok mindent lehet megcsinálni. Hogy ebből mi lesz, az kérdés, és ha Személyes teszből nem is, Youtubeosoktól, streamekből szerintem lesz infópakk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28263 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Az én javaslataim egyelőre--majd úgy is egyszer hajnalban valami eszembejut :evil:

Clan of Hungarian Warhip Players / Magyarok előre!
(egyben, és még így is 54 karakter kb)

HUN \ HuHun

Majd összegyűjtöm ezeket, ha már tudunk többet, és lehet szavazni, addig is neveket (saját ingame) az aláírásotokba
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28264 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Nagy klán topik

ledgeri írta: Szerintem a teszt részét már lekéstük ha nem lesz több kör de, majd ha beindul mindent megtudunk!

Mivel láttam hogy van érdeklődés a klán gyorshírnél de senki nem regisztrált ezért én megtettem.(hétfő hajnalban)
Teszt idejére én már klánban leszek, így ha kell (már ha elfogadják a regisztrációt) oda adom a társaságnak a teszt klánt. :) (khm...másik accal kértem...)
Mindenképp több tanulságot lehet levonni ha benne vagytok. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82, metalrobi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28265 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Én megpróbálom továbbvinni a BloodCats csapatot (OM Cup egyetlen magyar csapata), már regisztráltam is pénteken. viszont a vezetést szeretném átadni egy erre sokkal alkalmasabb személynek. Az én kikötésem viszont annyi, hogy csakis szigorúbb felvételi követelmény legyen. Ha sikeres klán a cél, akkor csakis erre alkalmas játékosokkal lehet megvalósítani, ha tetszik ha nem. :P Tehát, akit érdekelne a dolog és elég ambiciózus(klánvezetésre akár), megfelelő tapasztalatokkal rendelkezik, azok előtt nyitva a kapu természetesen, sőőt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #28266 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Pont azon gondolkodtam, hogy 30 fő nem biztos, hogy elég ide Magyarországra- mert vagyunk annyian (hogy lerohanjuk európát...) Így akkor lehetne egy alap pakk, meg egy serious!

A tesztesre meg én is jönnék, beírom, teszten nem vem ugyanez teszt végződéssel, ha valamelyikőtők felvenne PT-en!

Nem sok funkció jár még de majd bővülni fog!

Első HSZ linkjein szavazást kérnék!
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #28272 Írta: capt_stryker
capt_stryker válaszolt a következő témában: Nagy klán topik
Én is jelentkeznék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.300 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.