Klán: [T-F-K] - Tengerész Faterok Klánja

Több
6 éve 9 hónapja #41054 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Útravalónak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41064 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klán: T-F-K - Tengerész Faterok Klánját
No, a második nap megkaptuk az első köszöntést. Bent harcolt egy T-F-K-szakasz, s az ellen üdvözölt minket, s sok sikert kívánt nekünk. Ők nyertek ugyan, de jó csihipuhi volt.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur, SeahawkHUN, pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41071 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: T-F-K

Szete58 írta: No, a második nap megkaptuk az első köszöntést. Bent harcolt egy T-F-K-szakasz, s az ellen üdvözölt minket, s sok sikert kívánt nekünk. Ők nyertek ugyan, de jó csihipuhi volt.


Kedves Uram!

Akkor engedd meg, hogy úgy, mint abban a bizonyos csatában, itt is sok sikert és sok remek csatát kívánjak!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41076 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Nik0nosz írta:

Kzoli írta:

Nik0nosz írta:

jkova62 írta:

ledgeri írta: Mi a lényege? Csak mert amiben infó volt az szét van modizva, utána meg már csak mame tenger...


Amit sikerült kihámozni, hogy a TTT és egyéb klánok (OMNI is elhangzik) csalnak. Különféle programokat használnak, ingyenes próbákra kapják, pl HAGS. Állítólag a WG is foglalkozik már vele, nem megerősített infok szerint (forum) a tegnapi szerver leállás is a rengeteg feljelentés miatt történt. Lehet, hogy rosszul értelmeztem, az angol tudásom ennyire elég. Pár elemzés is van benne a 65% win feletti és egyéb sebzési csúcsokról. Állítólag a TTT belsejéből jött az ügy. Feltételezés az egész, de ha csak a fele igaz akkor is bűzlik. Amíg értettem és olvasható volt érdekesnek tűnt.


Ui: nem gondoltam, hogy ennyire szétszedik


És ezt hogy csinálják? Voltam bent több csatában is TTT-sel és OMNI-sal is de nem igazán tűnt fel semmi.

Pont úgy mint ha más játékban volnának, a forgalmazók oldalán (fórumain) szerveződnek ezek a csapatok vagy klánok. De elárulom semmit nem fognak tudni velük kezdeni, ez egy örök probléma lesz itt a játékban.


Most itt konkrétan arra gondolok, hogy hogyan szereztek előnyt, mit csináltak? A fórumon rankedról volt szó, ez érdekelne, hogy milyen módon csaltak, ha csaltak egyáltalán? Mert én rankedban se azt nem láttam hogy nálunk, se a másik oldalon szereztek volna orbitális előnyöket, hol nyertek, hol veszítettek, akárcsak én.


Szivesen leírom neked d e nem ide mert nem ide való. A lényeg az össze sorsolásban van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41083 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: T-F-K
Köszönöm a szakaszozást, a küldiket feleleveníteni is jó ötlet volt :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41084 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: T-F-K
Tettem dolgomat
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.334 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.