MOD keresés

Több
8 éve 1 hónapja #16389 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: MOD keresés
Csak nálam furcsa a bővített tech tree? Ma cseréltem le az aslaint a 5.3.1.07-et, ilt a hajóikonokat lecseréltem arra, ami a packban van, de "nem túl szép" :D
A tech tree olyan, hogy az Arp hajók a japán fülön vannak, nagyon szélen, 1377-es képernyőn csak egy kis csík látszik belőlük, ilt a hordozók is belenyúlnak a nemzeti fülbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #16435 Írta: Dr.OGA
Dr.OGA válaszolt a következő témában: MOD keresés
Nálam nincs vele semmi probléma.
A hiba szerintem nálad lesz... vagy összeakad valami másik mod-dal.
Esetleg próbáld ki, hogy a res_mods mappából ideiglenesen áthelyezed a feltelepített modokat, majd újra telepíted, de csak a tech tree mod-ot, akkor kiderül, hogy mit csinál, ha csak ez a mod aktív.
Ha így is gond van, akkor a hiba az ön készülékében van :) akkor mehet vissza a helyére az áthelyezett adathalmaz és nem tudom mitévő legyél :)
Ha viszont így nincs gond, akkor valamelyik mod-dal akad össze és akkor jöhet az egyesével való mod telepítgetés, hogy kiderüljön melyikkel.
(Én már jártam így régebben pont a tech tree és a szebb kis hajóikonos mod akadt össze mint kinyomoztam, így egy darabig csak az egyiküket tudtam használni, de aztán szerencsére a következő modpack frissítésnél megoldották.)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Dr.OGA által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #16437 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: MOD keresés
Akkor valószínűleg az lesz a gond, ha nálad az volt anno. Azok az ikonok szép lennének, kanjik nélkül :D
Van egy másik ikon skinem ,de az oldal jó ideje halott, így friss nincs belőle, de ott Arp hajók külön voltak (de az a gond, hogy 1377-es fenn állt ott is, a tech tree-t a rendszer nem kicsinyíti össze a rendszer, mert minek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17229 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: MOD keresés
feltettem ezt a damage számlálót az Aslainból, de szerintem nem működik jól.
az első találatom a Coloradóval egy citadella volt, és továbbra is 0-át mutatott.
a játék végi damage számláló viszont már beleszámolta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #17230 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Az a damage számláló nem számolja a fire és flooding damage-et, és azt sem, ha pl. valakit akkor találsz el, amikor már nem látszik. A citadel-re nem emlékszem, hogy hogyan számolja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hónapja #17231 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: MOD keresés
Ami nem látszik a monitoron repülo számmal azt nem számolja de az összesitésben benne van

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.