Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dreadnought

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #10068 Írta: ledgeri
Dreadnought téma létrehozva ledgeri által
Játékmechanikában épp hogy csak hasonló játék indul, bár korban pár száz év multán játszódik :evil:

Youtube csatorna
Closed Beta feliratkozás
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33817 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dreadnought
Megvolt a végleges wipe, mostmár minden elérhető... De a HSz számból kiindulva senkit sem érdekel... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33824 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Dreadnought
Ez olyan Star Conflictos,nem?:) azzal játszottam egy keveset,de sokszor azt sem tudtam merre vagyok arccal :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33851 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dreadnought
Én azzal nem mentem, de mivel 3d-s ez is, nem csak frontlövéssel, akár ebben is megeshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33967 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Dreadnought
Ha ezt is ilyen szinten "balanszolják", mint a legtöbb online ingyenes játékot, illetve itt is meglesz az "agyhalottak vs pro playerek + tier2 MM", mint az ÖSSZES online ingyenes játékban, akkor ennek még annyi élvezeti faktora sem lesz számomra, mint az eddigi online ingyenes játékoknak...

Sajnos eddigi tapasztalataim alapján már elég borúsan látom a dolgokat... Pár videóba belenézve pl rengeteg a fedezék a pályákon. Ez alapból nem kedvez a nagyvasaknak, viszont majd simán elő tudnak bújni a fizetős/OP kis fos hajócskák hordái közvetlen közelről, leégetni/szétrakétázni a nagyvasakat, amik nyilván majd néha visszalőnek egy minimum damage lézersugarat...

Aztán itt majd 360 fokban lehet támadni valakit. Ez lehetővé teszi, hogy 360 fokból égessék/rakétázzák rommá a nagyvasakat a már említett kis fos fizetős/OP hordák, mire a nagyvas egyáltalán elkezdhetne rájuk fordulni...

Pár videóban amit láttam, nagy dög hajóval mennek, csatahajós a fíling, van pajzs, mielőtt a hp csökkenne. Ez elméletben jól mutat, de a wotbó/akármelyik tankos/hajós játékokból kiindulva úgyis a gyors, mozgékony, iszonyat tűzgyorsaságú kis szarok lesznek előnyben, ha lesznek ilyenek. Gondolom biztos lesznek, mert nem hiszem, hogy az egész játékban csak lassú, böszme csatahajók fognak méltóságteljesen "lebegni" egymás ellen...

Arról nem beszélve, hogy már most látni olyan closed béta videót, ahol a klasszikus eset játszódik le: csávó lövi az ellenfelet, szinte semmi eredmény, ő meg kapja az ívet 2 ellenféltől és olvad le róla a hp, esélye nincs, közben rángatja a kamerát, mert a 360 fok miatt látni is kellene valamit... Nézni is nagy "élmény"...

Persze ez csak az én véleményem, nyilván lesz akinek bejön... A wotért is a mai napig fizetnek az emberek, ez alapján bármi sikeres lehet... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #33970 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Dreadnought
Ameddig jutottam a Wipe-ok között a balansz jó volt, a kicsi gyors, sebezget, de one shoot szinte bármitől, a Közepes egyénreszabhatóan multirole, és hatékony, a Batár pusztít mindent, de egyedül semmi, a sniperke meg védtelen, de feltöltve kettőből-négyből viszi a közepest, viszont aránylag lassan tölt.

Egy hétvégére ajánlom letörlés nélkül, aztán következőre letörléssel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.341 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.