Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
2 éve 6 hónapja #66535 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez is elérve... 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja #66542 Írta: SUNDI1968
SUNDI1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Hali
Kezd tetszeni a vlagyi, 1 baja van csak, kicsi a lőtávja,  amúgy jó kis gép

 
 
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #66544 Írta: Slandyke
Slandyke válaszolt a következő témában: Örömködő
Kicsit uncsi már a tankozás, szóval felpattintottam a hajós játékot is. Vettem gyorsban egy Viribus Unitis-t. Prémium nélkül, napi pár csata. Elsőként tervezek elevickélni a japán tier 6 cirkálóig és sokáig tier 5-6 ban csiszolódni. Egyelőre megy a WASD és el tudom sütni az ágyúkat. :) Jöhet mindenféle jótanács, bónusz és meghívó ha van/lehet (egyelőre csak a bevezető csatát toltam le). Kéne majd kapitányt szereznem (gondolom), ehhez kell szén (talán) csak még nem tudom honnan. :) Szóval akinek van kedve/ideje segítse a noobot! ..és hogy ez örömhír-e? Mindenki eldönti. :)
Utolsó szerkesztés: 2 éve 6 hónapja Slandyke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja #66545 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Örömködő
Üdv a fedélzeten!

Kapitányt - ha jól emlékszem - onnantól tudsz toborozni, hogy az accountod elérte a 7. szintet. Akkor aztán ingyé' (0 pontos), kreditért (3 pontos) vagy dublonért (6 pontos) kapitányt sorozhatsz be. Szénért speciális kapitányokat tudsz venni (korlátozott számban).

Szenet 5. szinttől nagyobb hajókkal a napi küldetésekkel tudsz legfőképpen szerezni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja #66546 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Szenet a napi ládákból nyithatsz ha azt választod(akár 1200 is lehet ládánként),plusz az armoryban a napi ajándék szén a suboknál.Esetleg még van valami kampány event ami szenet is ad.És 1500 dublonért kapsz 10 pontos kapitányt ami nem igazán megérős.Ami még fontos minden kapitány termel kapitányi xp-t aminek 5% elit kapitányi xp-vé ír jóvá amivel később ha annyi összegyűlt fejlesztheted a kapitányod.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #66547 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Örömködő
6 pontos kapitány már creditért is van nem csak  dublonért 900000 ha jól emlékszem. Igy szoktam szaporítani a kap xp-t toborzás, elküldés, kb 1 milláért van 50-60 ezer free kap xp, pontosan már nem emlékszem mostanában  szopik a kredit sok volt az új hajó. Javaslom még a Twichezést Csütörtök du élőt elkapni 4 kor 6 kor 7 kor mikor  hogy, kommunikációs tokkent lehet szerezni és konténereket, valamint a tesztszervert ott szintén lehet ugyanehhez hozzájutni 3-4 teszthétvége alatt megvan a 10k tokken ha nagyjából teljesíted a feladatokat egy T5 prémhajót ér valamint ott kipróbálhatod melyik ágra indulj el. Csak abban nem vagyok biztos hogy jelentkezhetsz hú lehet hogy 50 hajó kell hozzá ? ..............rég volt. Neked meg soká lesz ha így van T5 alatt  nem hajó a hajó. Próba szerencse.
Utolsó szerkesztés: 2 éve 6 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.371 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.