Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

  • alexklein666
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 8 hónapja #60621 Írta: alexklein666
alexklein666 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nos, még annyit fűznék ehhez. Tudjuk jól hogy ez egy csapat játék. A többség dobálózik a win rataval és egyéb apróságokkal. Minimális a jelentőségük. A wg is elismerte hogy azon játékosok akik igen csak gyengécskék nekik sokat segítenek. Ezen felül pedig ha te mindent megteszel azért hogy a csapat nyerjen még mindig ott van a többi játékos is. Te is tudod jól amikor a dd nem spotol amikor a bb elbújik a szikla mögé egyet kettőt lő aztán visszabújik ha van cv sajnos sokszor előfordul hogy 2-3 hajó közötti távolság 5-6 km ahelyett hogy egymás mellett haladnának és így tovább. Ergo ha jó helyen vagy jó időben akkor rendben de ha nem akkor teljesen mindegy. Én nem vagyok profi és soha nem is óhajtok azzá válni. Volt idő amikor rengeteget ültem és játszottam hogy a klán igényeinek megfeleljek. 3 hónap alatt 6os 7es tierből lett 3 db xes tier és mind cirkáló. Emellett mint a túlnyomó többség munka és család. De a tartalmi mondani való nem is ez volt. Csendben elbújt ugyan a lényeg még is könnyedén észre vehető. Sokat változott a játék és nem előnyére. A mottó: vásárolj vásárolj vásárolj..... Ez a rengeteg premium hajó is csak erre jó. A kis csapatomban helyt állok és jókat játszok az ismerőseimmel. Mint írtam nincs ami inspirálna. Minden embernek más a stílusa. Mire részben kiismernéd már vége és jön a következő csata. Ergo akkor lenne mérvadó a win rata és egyéb apróságok ha minden alkalommal egy adott csapatban játszik az ember és nem össze-vissza másokkal. Logikus nem? Pár éve játszol te is ezért tisztán kell hogy láss...... Köszönöm....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60629 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Daragoj Tavarisi ! Hogy alkották meg ezt a szégyenfoltot az ötágú csillagon mármint az Izmail nevű (csodára ) gondolok. Szanaszét égetnek a CA-k mivelhogy a lőtávjuk nagyobb (legtöbbnek)mint ennek a hulladéknak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60630 Írta: Raven
Raven válaszolt a következő témában: Dühöngő
Tisztelt Uraim, Hölgyeim!

Áll néven írok és nem fogom vissza magam. Tetszik vagy sem, ez van. Lehet törölni ha nem tetszik

Ha a játékban (csatában) köszön valaki, akkor köszönj már vissza b.....meg! Ne szégyelld, hogy egy honfitársad tisztelettel köszön neked.
Azt a k...a egodat b--zd már le és fedd a fáradságot és köszönj vissza te agyhalott!
Nem kell más csak annyi, hogy pl.: hello, szia, üdv. Nem kell társalogni b...meg, csak köszönj, ha valaki köszön neked!
Osszátok az észt, de a csatában meg kussoltok. Találkoztam nem eggyel közületek a csatában. Köszönni? Azt minek. S még a csatában is átlagon alul teljesít némelyik.
Szóval. Óvatosan azzal az ész osztással, minősítéssel, hogy ki melyen játékos!

Írhatnék ide klánokat, (sajnos a klánomból is) de nem akarom, hogy sírás meg oltogatás legyen.

Gondolkodjatok el ezen és ne szégyelld magad ha köszön neked egy honfitársad.

ennyi és további jó játékot
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #60631 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Sok ember ha akarna, sem tudna visszaköszönni, mert pl. chatbanja van.
A csata hevében, de olykor még az elején sem chatet néznek sokan, hanem felmérik az erőviszonyokat, tervezik az útvonalukat és a többi...
Jó néhány játékosnál eleve ki van kapcsolva a chat.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 7 hónapja Szete58 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60632 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Így van. 10-ből kilenc nem reagál. Ez van.
Sokszor van, hogy ide berakott képen vesszük észre, hogy "jé együtt/egymás llen mentünk."

Mellesleg nyugodan vállalhattad volna a neved. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #60636 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Dühöngő
Na ja
Sajna én is találkoztam ilyennel, hogy nem köszönt vissza. Na és!
Elkönyveltem "BUNKÓ"-nak :P
*
Chat ban (akkor pláne BUNKÓ :P ) ide vagy oda, nem figyeli (akkor hova - mit néz? Sellőt ne keresd, az nincs a vízben :P ) a chatet…… Na azé na
Én sem indulok el vaktába, de azé sasolom azt a chatet az elején, hogy mit írnak meg minden.
*
Ki lehet magyarázni mindent, hisz MAGYAR-ok vagyunk vagy nem?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.568 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.