Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Dühöngő

Több
3 éve 5 hónapja #65514 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az egy bug, de amúgy elvileg az X gombbal váltasz célpontot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65515 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
Esetleg még valaki megírná divibe hogy lehet hívni az ellent ? Sok értelme nincs de 1-2 percre jó. Ja még egy buta kérdés a pirosak zöldek ok de a sárgák függetlenek vagy 3. divízió?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja - 3 éve 5 hónapja #65516 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Azért néha nem ártana elolvasni a szabályokat. Aki meg nem tud angolul (én sem vagyok profi angolos) a Google fordító is segít.

"Players are not allowed to enter Key Battles in Divisions, but you can assemble a team of up to three ships directly in battle. To invite a player to your team, aim at them and press F. When you receive an invitation, the top of the screen displays who sent the invitation and how to accept or decline it. While you are on the same team, you cannot deal damage to each other, and all Points earned are divided equally."

Akit csapattársnak akarsz hívni, rácélzol és megnyomod az "F"-et.


Amennyiben téged hívnak csapattársnak akkor elfogadhatod (Join) vagy elutasítod (Decline)


"However, only one player can use one key, which is why you'll face a choice—go all the way with your allies, or turn your guns against them and escape as a lone wolf via the Portal. When you decide to leave the Division of allies, hold Tab and open the Team Members tab. Under this tab, you can view the weapons and consumables of your temporary allies, as well as choose to leave the Division."

Amennyiben ki akarsz lépni abból a csapatból akkor a "TAB" billentyűvel megnyitod a csapattagok részt és ott tudsz a szakaszból kilépni.


"For destroying monsters and other players' ships, you earn a temporary resource—Battle Points. Having accumulated a certain number of Battle Points, you can reinforce your ship directly in battle. To select one of the two improvements, use Ctrl+1 or Ctrl+2. You don't need to spend any Battle Points to make your selection, and because improving your ship won't cost any Points, don't delay installing an upgrade—do it as soon as you can. After the end of the battle, Battle Points can be exchanged for rewards in the Armory."

Miután elérsz csatapontokat lehetőség van fejleszteni/ erősíteni a hajódat amit CTRL+1 vagy CTRL+2-vel választhatsz ki.

Például mint ezen a képen vagy gyorsabb ágyútöltést vagy gyorsabb fogyóeszköztöltést választhatsz.

worldofwarships.eu/en/news/general-news/...-the-key-to-victory/
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 5 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, [DPH] Greendevil97, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65520 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ti milyen sorrendben s mit választotok inkább?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65528 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 5 hónapja #65530 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem messze vagyok tőle hogy töröljem ezt a sz@rt. Ez a gyújtás mizéria az őrületbe kerget. Oltás után első salvo dupla tüzet rak rám 2 szer is ! Persze mikor én gyújtok nagy nehezen egyszer azt eloltja és utána a büdös életbe nem gyullad megint. Csaló mocsok játék ez.
Tessék ennyi találatből 7 tűz 70 ezer sebzést kaptam. VICC !
Újonnan azt sem tudom megnézni ki gyújt ki, hiába teszem oda a kurzort a statban


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.