Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64659 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő

Lord írta: Érdekes


Most néztem meg a videót és nem lesz könnyű dolgunk a német cv ággal. Az ap rakétások rombolók ellen szinte használhatatlanok, szóval ahogy mondtam korábban, a csatahajók majd megoldják maguknak a romboló kérdést német cv-nél ne számítsanak segítségre, mert nincs értelme. Csatahajókba beletörik vagy lepattan, cirkálókról meg, ha nem tökéletes szögben találja el akkor lepattan, ha betalál akkor cita de nem egetrengető szerintem, én a lexivel a sokrakétásokkal is 10-12 ezret tudok sebezni könnyűcirkálóba, itt meg citákkal együtt volt 8 körül, szóval a rakétások úgy néz ki, hogy egy kalap szart sem érnek. A bombázók magasan repülnek és a szokásos dolog, ha betalál akkor átlagos sebzés, ha nem akkor meg lepkefing. Az ap bomba nefnek nyilván volt értelme ;) A torpedósokról meg annyit, hogy szintén nem sebeznek nagyot, viszont 21 torpedó találatból 3 vízbetörés volt ami rosszabb átlag mint a japóknál de legalább a rakétásokkal gyújtani se lehet. Minden repülőről el lehet mondani, hogy kevés a hp-ja és eszik őket rendesen pedig ez tier 8 volt és annál lejjebb. Amikor feldob egy ilyet tier 10-be (ami több alkalommal van mint a saját tierben való játék) esélyük sincs.

Összességében elmondhatjuk, hogy a wg megint kitett magáért, a csúnya német hajókat sikerült megint lehúzni, a vágy hogy milyen jó lesz majd sikerült megint elbaszni. Szokásos köpedelem unfair, unkorrekt fos. Már alig várom. :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64660 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő

[DPH] Greendevil97 írta:

Andurin77 írta:
Pedig a reményhal meg utoljára.

A lepényhal meg először :silly:

Nem tudom, nekem valahogy nagyon adja csatahajóval. Ráadasul Gokuval :woohoo: :whistle:

az évek és a kláncasta rutin :lol:


Nekem is "nagyon adja" vele. Ezért sem megyek csatahajókkal.

Távolról "kettőt mellé, többit a közelébe" szóráskép van. Ha meg közelebb megyek, akkor meg "leégetnek, szarrá torpedóznak" játék van.

Számomra egyik sem szórakoztató.



Szerk.:

De ez a kép még jobban mutatja a dolgokat.



Alapvető, hogy olyan hajó osztállyal kell menni, amivel van valami eredmény. Nálam a cirkáló és a romboló felejtős.
A csatahajóval szeretnék menni, de lásd fentebb.
Így marad a hordozó ág, amivel meg kikészül a kezem rövid idő alatt, így gyakran van pihenőn mostanában nálam a játék.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64662 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
KTKM -sama visszatér, nice, Ooi is jöhetne :silly: Na szóval, elégé kérdéses, de biztos h WG berakja, Slavat is eröltetik, pedig elég nagy visszhangja volt anno :dry: brit smoke + engine boosttal érdekes lesz.... (cv csemege az tuti, németnek meg talán mégjobban)

Hangváltozás nemtom mennyire kell, de ok, kell még növelni a patchfájlok méretét...

AP bomba: azért DM AA cruiserként is szépen kapja a citadellákat, azért azt vezetve nem kedvelném... de igen, játszodtam hakuval és voltak lepattanoim pl gokukon, máskor meg 3/3 cita, túl random néha. Mindegy, "finomhangollásnál" többet úgyse tesz egyelőre a WG valszeg, elég volt biztos nekik a tavalyi fél évnyi mizéria

Német cv-k valahogy meh, high speed, low range low dmg torpedók, ap rokcet, ap bomb, valahogy nope, zeppelint se látok annyira sűrűn azért, h feltételezzem h "kellemes megoldás" (igen, tudom h sima rakétás raja van ,de ap bombái azért vannak) Meme buildet meg meglássuk, ahhoz úgy is kell egy dd szakasztárs vagy értelmesebb csapattárs amcsi/pa smokekal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64664 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
A patch csökkentette a kritériumot és így meg lett magától.

Gondolom, sokan panaszkodtak, hogy lehetetelen akkora átlagsebzést produkálni az átdolgozott hordozókkal, mint a korábbi verziókkal. A kitűzők feltételei meg változatlanok maradtak.

Már csak egyet kell(ene) elérnem. Ahoz még rengeteget kell javulni (és el kellene tűnniük az Eu-s rombolóknak).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64669 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Még jó, hogy nem vettem konténert.

18 konténerből esett a három hordozó.

Inkább majd kifejlesztem, ha lehetőség nyílik rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64675 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Dühöngő
19 citadella tier 4-ben :D :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.335 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.