Jelenleg 562 vendég és nincs tag online

× Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

9 hónapja 4 hete #65321 Írta: vcsaba1968
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
hm..

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 4 hete #65325 Írta: [DPH] Greendevil97
Jön a Frederich Roosevelt, 33,000 acél. Paolo emilio sap-os romboló 43,00 fejlesztési pont.

Csatoltam egy FDR replayt, amit szereztem valahonnan, ha érdekel valakit

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: llw99

9 hónapja 4 hete #65326 Írta: llw99
Friedrich Rooseveelt az nem Franklin D. Roosevelt repülőgéphoordozóra gondoltál?
hu.qwe.wiki/wik...42%29
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: [DPH] Greendevil97

9 hónapja 4 hete #65330 Írta: [DPH] Greendevil97
az :P

"None of you seem to understand... I'm not locked in here with you, you're locked in here with ME!"

9 hónapja 4 hete #65331 Írta: Andurin77
Ha az USN CV tényleg acélos lesz, akkor bizony ott marad tőlem, ahol van.

Szenes hordozóra számítottam.

9 hónapja 4 hete #65332 Írta: Jaszon
Már hivatalos a hír 33000 acél az ára ;) talán nem fog minden második csatában meg jeleni így :whistle:

Ascott_steel2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

9 hónapja 3 hete #65344 Írta: Andurin77
Ha másnak is szarakszik a szép új foltozás, hátha ez segít neki.

link

9 hónapja 3 hete #65347 Írta: leopardusz
Mit tud az a tetű CV h az eddigi legdrágább hajó lesz? :dry:

9 hónapja 3 hete #65348 Írta: Andurin77
A Hot fix-et feltelepítettem.

Nálam használt valamennyire a dolog. Kevésbé népitáncolnak a hajók, mikor felspottolódnak.

Az USN Steel hordozó meg... nézni kell róla videót.

A rombolósok megnyugodhatnak, őket nehezen tudja támadni, ha csendben vannak. Nincs ugyanis kísérő vadásza. Máshogyan meg képtelenség a rakétás rajt célra tartani.

Hogy mitől lett a legdrágább, amúgy nem tudom. Nekem biztosan nem lesz, mert nem gyűjtök acélt. Ranked csaták nem az én idegrendszeremnek van kitalálva.

Majd ha sokan lesznek, majd kitapasztalják a csatahajósok. Biztos ők lesznek az elsődleges célpontok neki.

9 hónapja 3 hete #65349 Írta: [DPH] Greendevil97
ez gyakorlatileg egy damage farm cv, randomra. Mást nem tud. Kompetitívben nincs helye

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

9 hónapja 3 hete #65355 Írta: Andurin77
Úgy tűnik, jól sikerült a foltozás, foltozása.

Jól támadhatóak hordozóval is a célpontok. Nem lettek gyengébbek a légvédelmi eszközök, sőt. Arra céloztam (a célpontokon kívül), hogy célpontok megközelítésekor nem kezd el - jelenleg - őrült csúszkálásba, laggolásba a játék. Ezt eddig is így kellett volna.

Jól célra vezethetőek a rajok és nem kell teafűből, madárcsontokból megjósolni, vajon hol fog lenni a célpont, ha végre befejezi a laggolást a játék.

Közben örömmel tapasztaltam, hogy bizonyos fokú, játékba is beillesztett teljesítmény megjelenítés végre engedélyezett lett az EU szerveren is. Eddig ilyen csak a RU szerveren volt engedélyezve.

Sokat segít - legalábbis nekem - az erősebb játékosokra a fókuszálást. Minél jobban lekötni és minél hamarabb visszaküldeni a kikötőbe.

Nagyon érdekes tapasztalatot adott például az egyik csatában. Már kezdtem megszokni az új jelölést, mikor egy olyan csatába kerültem, ahol nem jelent meg egyetlen hajó mellett sem a teljesítmény jelölés. Biztos voltam benne, hogy a fene a jó dolgát ennek a MOD-nak, 3-4 csata után máris bedöglött.

Nem döglött be. Akiket fel spottoltam, kb 8-9 célpont, azoknál nem volt. Nem is ez az érdekes. Nulla!!! célpontot sikerült odaát elmeríteni a csapatunknak és 12 perc alatt vesztettünk. Érdekesnek találom. Majd a későbbiekben még figyelem az esetleges hasonló helyzeteket.

Mint a háborúban is, itt a játékban is fontosnak tartom a hírszerzést. Minél több információt begyűjteni az ellenfélről. Tartózkodási helyük, irányuk, csoport összetétel, stb. E mellé jön a csata elején annak ellenőrzése, hogy ki milyen plecsnit, kitűzőt használ. Mindig megnézem az ellenfél hordozóját. Ha megvan neki az Elite kitűzője, akkor fokozottabban próbálok vigyázni a csapat hajóira. Ugyanígy megnézem a top hajók kitűzőit is. Gyakran nyújtanak hasznos infót.
E mellé jön ezután számomra az Aslan's csomagban megtalálható, teljesítmény kijelző. Mutatja a Win ráta értékét, számmal a PR értéket (azt hiszem azt mutatja) és színnel a besorolását. Ez utóbbit figyelem csak, csata közben. Lila harcosok azonnal elsődleges célpontok, mivel nagy valószínűséggel jobb játékosok, mint a piroskásak, így több kárt is tudnak okozni a csapatomnak.

Kicsit tartottam tőle, hogy jelentősen lassítja, csökkenti az amúgy is kevés FPS számot, de jól sikerült a foltozás és kifejezetten jól tartja magát, sőt, ki merem jelenteni, hogy nálam jobb lett, mint a 9.8 folt esetében.

Hoztam néhány képet, mit is látok csata kozben. természetesen a MOD engedélyezett és jóváhagyott, mint minden más, ami bekerülhet az Aslain's MOD csomagba.

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

9 hónapja 2 hete #65360 Írta: Shardik4
Nagyon jó . Ezzel sikerül még rosszabb chat környezetet teremteni . Kb 1 hónapja nincs kedvem játszani , lehet érdemes lenne letörölni ...

9 hónapja 2 hete #65365 Írta: Andurin77
Ezt a hordozót, ebben a formában kár volt betenni a a játékba.

Rengeteg olyan dologgal szembe megy, arcul köpi, amit eddig szabályként lefektettek ebben a játékban.

Mi lesz a következő lépés? Készítenek egy olyan hajót, ami meg pénzes lesz és kb ezt tudja? Persze jó drágán, hogy csak a tehetősebb játékosok vegyék meg.

Így nem sok értelme van a fejleszthető hordozóknak például.

Ha csak a sebzést nézem, már akkor sem.

A videó meg magáért beszél.

Ha nem csapja ki a halland a rossz helyezkedése miatt, akkor vajon hol áll meg a számláló? 300K fölött?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

9 hónapja 1 hete #65398 Írta: vcsaba1968
Mellékletek:

9 hónapja 1 hete #65405 Írta: [DPH] Greendevil97
A mostani szezon margójára. Bocsánat az angolért, de széles közönségnek készült.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.