Prémium repülőgép-hordozók

Több
7 éve 11 hónapja #19481 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Na srácok, beállt a Saipan a kikötőbe, eddig felemásak a tapasztalatok. A cv kapitány képzésre kivalló. Ha vasárnap lesz egy nyugodt fél órám, akkor készítek egy elemző videót.
Ez a csata bukta volt, még nem éreztem rá a három gépes kötelék irányítására/torpedóvetésére, ezért úszta meg az ellenséges Ranger. Hát, a kredit hozama kurva langyos....

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19483 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Nos, itt már nem úszta meg az ellenséges Ranger :woohoo: , valamint már kicsit jobban sikerült a játék is. A Ranger támadó setuppal volt, így elég volt távolról követnem a hazatérő gépeket, később vadászokkal felspottoltam, majd rajta lógtam, kergettem a gépeit. Egy rombolónk áttört mikor látta a felderített hordozót, adagolta is neki keményen, de én gyorsabb voltam :woohoo:
Utána majdnem ráfaragtam, mivel rám akaszkodott egy cirkáló, de az egyik csatahajónak nagy nehezen lefőtt a kávé, és segített. Közben a vadászaim a rombolók idegeire mentek, és a csatahajó meg is köszönte a felderítést. Az utolsó ellenséges romboló nem mert a csatahajó és a Saipan közelébe jönni, mert rajta lógtak a vadászaim, a csatahajó óvatos volt, mivel repültek rá a gépeim, s eközben saját rombink befoglalt :dry: pedig az uccsó Coloradóba belefért volna még pár torpedó :silly:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19583 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Saipan bemutató
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Toweliee, seepheerd, SgtBala, Neutra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19585 Írta: Neutra
Neutra válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók
Érdekes hajó a Saipan. Volt ellene pár köröm Hyriuval, azt kell hogy mondjam: idegesítő :D

Főleg a sok vadász kötelék miatt. Nagy előny hozzá viszont a fullos kapitány (+1 vadász / kötelék).

Én vártam ezt a hajót mert imádom a hordozókat, de a támadó képességük miatt nem a vadászok miatt, az pedig nem váltotta be számomra a reményeket így kihagyom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #19586 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

GaiusHun írta: Saipan bemutató


Csak tipp, amit szerintem használsz is, csak kimaradt:
A kikötőben, ha még nincs kifejlesztve az aktuális CV, akkor talán, ha már ki van fejlesztve akkor -skillek hatásaitól elvonatkoztatva- nagy valószínűséggel megjegyezhető, hogy melyik környező-tierű CV-nek milyen tulajdonság-száma milyen konfigurációt takar, ami töltőképernyőn óriási tervezési segítség! És pl ez használható DD.k nél is torpedó, és álca viszonylatában...

+ egy offtopik kérdés: ugyanarra a háttértárra vettél fel, mint amin a játékod van?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #19640 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Prémium repülőgép-hordozók

ledgeri írta:

GaiusHun írta: Saipan bemutató


Csak tipp, amit szerintem használsz is, csak kimaradt:
A kikötőben, ha még nincs kifejlesztve az aktuális CV, akkor talán, ha már ki van fejlesztve akkor -skillek hatásaitól elvonatkoztatva- nagy valószínűséggel megjegyezhető, hogy melyik környező-tierű CV-nek milyen tulajdonság-száma milyen konfigurációt takar, ami töltőképernyőn óriási tervezési segítség! És pl ez használható DD.k nél is torpedó, és álca viszonylatában...

+ egy offtopik kérdés: ugyanarra a háttértárra vettél fel, mint amin a játékod van?


Szia, persze örömmel fogadok minden javaslatot. Most készítettem a Ranger hordozóról egy videót, abban már figyelembe vettem a javaslatod, és foglalkozom a saját tierbeli ellenfeleivel is.

Második kérdésedre a válasz: igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.