Japán repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59622 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
huh, nem rémlik, pár hetes max Xd dinamo vagy mi a neve a videósnak, random feldobta a youtube, előzményekben nincs így passz, valami olyasmi volta címe, hogy dont asked vagy hasonló, asszem ebben használta azt is amit yuro mutatott be legutób.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59623 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Na, megvan, saipant ajánlotta tőle ma Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59624 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
Mentem három csatát T8 hordozókkal PT szerveren. Egyet-egyet mindegyik hordozóval.

A T8 hordozók 30 másodperces kávészünetet kaptak. Azt írták, hogy a T10 meg 45 s-t.

T6-t nem próbáltam ki, gondolom az meg kevesebbet valamivel. 800 tesztelő volt, így a randomot meg sem próbáltam. Coop-ban továbbra sincs AI hordozó.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59625 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
t6 15 secet kapott, t4 meg nem kapott ilyent.
Én holnap telepítem fel, megnézem milyen Xd (meg kéne az a free t6 prém, ha nem dublont dobna mert meglévő hajót ad be -.-")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59629 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
A randomban nyerni 15 csatával meg sem próbálkoztam ilyen létszám mellett.

Egyrészt nekem már nem oszt, nem szoroz egy T6 premium hajó, másrészt meg ketyeg egy pár napja nyitott, 30 napos premium.

Van már így is annyi hajó a kikötőben és a nagy részével nem is játszom. Ha leveszem az ARP, orosz, stb hajókat, akkor is 21 premium marad.

Szerintem többet érek azzal, ha ezt a csata mennyiséget szén, meg free XP farmolással töltöm. Nagyon valószínű, hogy egy újabb rombolót kapnék, amivel egyrészt nem szeretek játszani, másrészt meg akár most is kivehetnék egyet szénből, de minek?



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59634 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán repülőgép-hordozók
nekem is van nem használt prémemből egy csomó, de ártani nem árt ha van :D Warspite, monaghan, de grasse, spee, pef (nem létezik, felejtsük el ezt a hajót) megvan, ezekből de grasset használtam sokat scenaróra, másra nem Xd Pite meg Nelson, DoY után lett meg, szóval csak gyűjtői darab nálam

hm, annyiban jó lesz, hogy megnézem hakuryuu hogy mükszik majd, igaz, rendes szerveren nem most lesz meg Xd (meg nemtom, most ott midway a legjobb? elég sok midway van randomban)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.229 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.