Német rombolók

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50331 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ellopott Kraken :sick: :lol: :evil: nézzétek, képesek voltak ellopni :silly: az utolsó pár száz hp-t.... :pinch: :whistle: a North Carolinát :ohmy:







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50338 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv, mivel a karácsonyi kampány 2. sorozatában adtak egy gaedetl enne egy egyszerű kérdésem: hogy érdemes vele menni, hogy érjen is valamit? :D Mentem pár kört vele, de tapasztaltaktól érdeklődnék a pontos német dd használattól (modulok ki vannak fejlesztve már, meg volt egy kapitányom scenarioból akit beraktam, az az álca nagyon kellett így érzésre, 6 pontos kapitánnyal sokra nem mentem vagy mennyit adtak hozzá...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50341 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Üdv, mivel a karácsonyi kampány 2. sorozatában adtak egy gaedetl enne egy egyszerű kérdésem: hogy érdemes vele menni, hogy érjen is valamit? :D Mentem pár kört vele, de tapasztaltaktól érdeklődnék a pontos német dd használattól (modulok ki vannak fejlesztve már, meg volt egy kapitányom scenarioból akit beraktam, az az álca nagyon kellett így érzésre, 6 pontos kapitánnyal sokra nem mentem vagy mennyit adtak hozzá...


Mindent nehéz elkezdeni, a német romboló ág főleg ilyen. Az első típus amit igazán értékeltem, az a 9.-es volt, a 10-es pedig a korona ékszer. Neked kell eldönteni... A Z-52 lett számomra a rombolóvadász

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50343 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Japán dd-s vagyok, így legszívesebben csak torpedóznék, de a németek ahogy néztem mindkettőben otthon vannak (a skillel és felszereléssel elég kellemes kis rés van a felderítés és a torpedó hatótáv között, nem japános, de jó lesz)
Most 4 hajó ágat húzok (napi szorzóval csak), utána elkezdek remélhetőleg rendesen játszani gaedevel és fushunnal (na, az valahogy eddig nem adta, de ott nem volt 10 pontos kapitányom raktáron)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50524 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Maas,,nekem kézreállóbb,mint a Mahan

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50539 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Amikor zsinórban fogod az ős hülyéket és az ellenfél csapata csak 2 hajót veszített, én lőttem ki.... persze kaptam a cset bant....




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.385 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.