Japán rombolók

Több
5 éve 4 hónapja #55933 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ha van még kb 10 másodpercem megölni egy hajót hogy ne érjék el az 1000 pontot akkor a maradék 3 játékosuk is követte volna őt a víz alá... de sajnos nem volt rá idő. :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #55947 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán rombolók

bontottcsirke írta: Ha van még kb 10 másodpercem megölni egy hajót hogy ne érjék el az 1000 pontot akkor a maradék 3 játékosuk is követte volna őt a víz alá... de sajnos nem volt rá idő. :angry:

ezt megnézném(a Kitekaze nagyon nem megy)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #55949 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Mondanám, hogy grat az eredményhez, de a csapat elégé visszafogott, ahogy látom, de grat amit sikerült összehozni azért :) 3 torphit? :O

Csabi: kitakaze elégé más stílust igényel, 5.9-es camo, 730m-es sugarú kör (vagy mennyi) teljesen megváltoztatja a játékélményt, szerintem. Harunak van 6.2km maxon, 830-ban fordul, gond ,hogy majdnem minden dd előbb felspotol, akkor para igazán, ha shimakaze az aki teszi, mert 600m az szerintem sok már, főleg, ha nem egy irányba mentek.
Amúgy meg füst fel oszt osztód a népet mindkettővel, mert viszonylag lassú a 9-10-es

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55978 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán rombolók

vcsaba1968 írta:

bontottcsirke írta: Ha van még kb 10 másodpercem megölni egy hajót hogy ne érjék el az 1000 pontot akkor a maradék 3 játékosuk is követte volna őt a víz alá... de sajnos nem volt rá idő. :angry:

ezt megnézném(a Kitekaze nagyon nem megy)



Sok mint nem csináltam. Eléggé kint ragadtam a map szélén. Talán ha hamarabb elindulok középre meglehetett volna nyerni de így utólag már nem számít. :dry:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #55979 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Meglestem ezt a "semmit"nekem legyen mondva bár én csinálnék ilyen semmiket :lol:,Inkább a csapatnak kellet volna egy kicsit hozzátennie.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 4 hónapja #55981 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Japán rombolók
Ezen a meccsen szakaszban voltunk csirkével és sajnos a játék negyedénél úgy döntött a gépemben valami hogy,elkezd frissíteni.Jeleztem is csirkének hogy,200-300 között ugrál a pingem és nem találok el semmit még a kép is megfagy aztán gyorsított felvételben elindul.De még így is úgy emlékszem második lettem valami nevetséges 50-60k sebzéssel yamatóval.De hogy a csapat többi része mit csinált ezalatt az rejtély.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.