Prémium rombolók

Több
6 éve 5 hónapja #47103 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Van tervben, hogy a Kamikaze shopban megvehető legyen?Tud róla valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 5 hónapja #47104 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Mcarthur73 írta: Van tervben, hogy a Kamikaze shopban megvehető legyen?Tud róla valaki?


Maga a Kamikaze (és főleg az R) nemigen lesz megvehető, de a Fujin (ami technikailag teljesen megegyezik velük, csak a festése más) nagyon ritkán elő szokott fordulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47106 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Vennék jó állapotú,megkímélt kamikaze-R -t,lehetőleg idősebb hölgy tulajdonostól..ezek szerint! B) :evil:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Mcarthur73 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47109 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

Mcarthur73 írta: Vennék jó állapotú,megkímélt kamikaze-R -t,lehetőleg idősebb hölgy tulajdonostól..ezek szerint! B) :evil:


nem lenne rossz, ha a WG belerakná a hajó eladás-ajándékozás lehetőséget.
egy rossz pillanatomban megvettem a Saipant, de azóta se játszottam vele/úgy általában hordozókkal se, szóval szívesen elajándékoznám, ha lehetne.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #47114 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Prémium rombolók

DragonZ írta: Kamikazeba saját kapitány :ohmy: , de mi a fenének ? Prémhajó egyem a szíveteket , ne legyetek már ennyire sügérek .....

Az én kis kamikazémba épp az a kapitány ül amelyiknek van álcája , legyen ez Yamato shimakaze vagy épp a zao


Egyáltalán nem ugyanaz. hogy van egy hajó, egy fixen ismert kapitánnyal, aki már 19 pontos, és szerez 2000XP egy csatában, amit akárhova felhasználhatok, vagy
van egy nem biztos DD-re szakosított, nem is minden skilljét használni tudó, X pontos kapitány akivel ha megyek, akkor az az XP-t -ami potenciálisan kevesebb a skillek és stabilitás hiánya miatt- eltette magának... Hogy azt ne is említsem -személyes, de- ha jönne új japán (vagy általánosságban új) ág, akkor sem biztos, hogy jobban megérné nem az ággal játszani 10-et, miközben a kapitány is fejlődik, helyette pl 5-7-et prémben külön a kapitánnyal, aztán meg megint 8-9-et az ággal...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #47115 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium rombolók
Ezt most lehet h nem értem. Tudomásom szerint egyszerre csak egy hajóval játszhatsz. akkor pedig nem mindegy, hogy 2 hasonló stilusú hajóban egy kapitányt használsz, vagy mind2ben külön külön, első esetben sokkal hamarabb eléred azzal a kapitánnyal a max 19 pontot, s onnantól termelheted a free xpt. Második esetben meg kétszer annyi xp kell ahhoz, h mindkettőben fullos kapitányt használhass, kétszer annyi idő h free xpt képezhess rajtuk (s hiába van 2 db 19 pontosod, attól nem fog több free xp termelődni, mivel ugyebár eccerre egy termel :silly: ) s kétszer annyi ideig fogsz gyengébb kapitánnyal hajókázni. Ez szerintem igy logikus, hm?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.