Szovjet cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #49238 Írta: Campista
Campista válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Biga ezt mondanám Én is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49239 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Hogy egy kicsit ellentmondjak:)

A Moskva az egy támogató hajó , nem dd-t kergetni, nem másodlagosra húzni, hanem full AA-ra húzni.

Az ,hogy van radarja nem azt jelenti, hogy be kell menni vele a capekhez, távolságot tartani vele és kihasználni a játékban a leggyorsabb lövedékeket és a nagy lőtávot ( 22.6 km ) .

Jól gyújt aránylag és ha már letisztázodott, hogy ki merre hova , akkor szépen be lehet vele menni sűrűjébe, de csak orrból harcolva.
Én java rész kláncsatán használtam , randomban egyedül nem ajánlatos vele tolni, nekem legalábbis csatahajót védve , támogatva vannak vele jó tapasztalataim.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49249 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Nekem a Hindenburg az etalon, jo agyuk, jo AA, 2x4 torpedo, troll armor, ez illeszkedik a vehemensebb, rambozos stilusomhoz, ez a Moskva abszolut nem passzol hozza. Szegyen szemre, 6 csatabol meg egy killem sincs vele...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49264 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

DragonZ írta: Hogy egy kicsit ellentmondjak:)

A Moskva az egy támogató hajó , nem dd-t kergetni, nem másodlagosra húzni, hanem full AA-ra húzni.

Az ,hogy van radarja nem azt jelenti, hogy be kell menni vele a capekhez, távolságot tartani vele és kihasználni a játékban a leggyorsabb lövedékeket és a nagy lőtávot ( 22.6 km ) .

Jól gyújt aránylag és ha már letisztázodott, hogy ki merre hova , akkor szépen be lehet vele menni sűrűjébe, de csak orrból harcolva.
Én java rész kláncsatán használtam , randomban egyedül nem ajánlatos vele tolni, nekem legalábbis csatahajót védve , támogatva vannak vele jó tapasztalataim.


Nincs itt ellentmondás :), gyújtogatni én is messziről gyújtok, de jó, hogy hangsúlyoztad a lőtávot. Másodlagosra én sem húztam, azt hiszem alapból is elég jó a lőtávja - nem kifejezetten rombolóvadászatra gondoltam, hanem ha olyan a helyzet, a rombolók is félhetnek (ilyenkor szerintem nem is annyira a radar, hanem a lapos nagy sebességű lövedékek az igazán ütősek). Középtávon lehetőleg fedezékben, csapatban, oldalazva sok sebzést be lehet vinni. Ha sikerül olyan helyzetbe kerülni, hogy az ellen BB nem (csak) rád figyel és oldalt áll, durvák tudnak lenni a 220-as AP lövedékek. 100K sebzés átlagos a Moszkvával, ha az elején nem szúrja el az ember. Torpedó persze, hogy hiányzik, de akkor már OP lenne a hajó :)
Egyébként a kicsit csatahajósan játszani természetesen nem azt jelenti, hogy a Moszkva csatahajó lenne :) Mérete és fordulékonysága viszont BB-s, tehát ezt figyelembe kell venni.
Én személy szerint a DM-et jobban szeretem, de nekem a DM sokkal jobban helyzetfüggő, a Moszkvával stabilabb köröket megyek, ilyen szempontból a Hindihez jobban hasonlít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49265 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók
Nincs Moszkvicsom és nem is nagyon lesz, de ellenfélként azt kell mondjam, a DM megeszi ha hagyod hogy kihasználja a DPM-jét. Ha szembe álltok egymással csak átvált HE-re és abban ő a jobb. Ha az oldaladat mutatod, akkor még gyorsabban vége lesz. Szóval ha lehet akkor inkább rohand le, gyakorlatilag az egész középső része citadella, ha azt elkapod akkor pár lövéssel kiiktatható. Csatahajók még szemből is ellövik. A másik lehetőség a távolsági harc, abban is a Moszkvics szokott győzni. Montival se szeretem annyira lőni, nem nagyon ad citadellát messziről, még akkor se ha oldalba kapom. Vicces de a Yamato oldalról könnyebb célpont :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49496 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Szovjet cirkálók

Mydgard írta: Nos, kihuztam ezt a Moskvat, de eddig nem lettunk baratok. Ez az a hajo, amiben nem sok fantaziat talaltam eddig. 9 agyu, nincs torpedo, lassan fordul. Ma peldaul egy Des Moines megevett 1v1 pvp-ben, nem jo ez igy. A skillezes es az upgradeles altalanos, nem azzal van a gond szerintem, illetve 19-es benne a kapitany. Jo moszkvasok adhatnanak par tippet ehhez a hajohoz.


nagyon kevés a DPM-je, viszont remek az alap lőtávja, szerintem pakold rá nyugodtan a lőtáv helyett a gyorsítót :)

+ DM 10-ből 10* fog megenni 10km-ről, ha mindketten szemben álltok, és te ugyanígy 10-ből 10* fogod agyonlőni 14-15km-ről.

Moskva nagyon keveset lő, de a játék legpontosabb ágyúja, legalábbis még tavaly ősszel az volt :)
mivel lomha és oldalról könnyen kap citadellát, ugyanúgy nem szabad se szigetek közé menni, se az elején rombolóra vadászni vele, mint a csatahajókkal. cserébe 15-18km közötti távolságból felgyújthatsz bármit, ez jellemzően persze csatahajót jelent, esetleg cirkálót.
óceán térkép kell neki, és menni 500m-l a fronthoz legkozelebbi csatahajód után. nagyon lényeges, hogy után, semmiképpen nem elöl.
hasonló ebből a szempontból a Henrihez :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.