Brit cirkálók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #32705 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Ez is megvan :woohoo:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32737 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Dewri írta:

Grievous írta: Küldi révén megkaptam a leandert, próbáltam vele 2 kört menni pvp-ben, de valami katasztrófa filmnek volt tekinthető, ami történt. Pve-ben meg már jobban ment ugyan, de az pve és nem pvp. Hogy érdemes használni? Nem volt előtte igazán brit cl-em (asszem ne mis volt normálisan)


Én csak teszten néztem az angolokat, de annyi elég is volt, olyan szinten nem ment velük... Komolyan nem értem hogyan tudnak eredményes, sőt, brutálisan jó köröket menni egyesek ilyen hajókkal...


Én az angolokat t5-ig vittem, aztán most meglett küldivel a Leander. Azért a 8km-es torp, a viszonylag alacsony észlelési távolság, kis méret, jó fordulékonyság meg a füst nem rossz. Viszont ez a csak AP dolog totál idegesítő :silly: Én sem tudom, hogy lehet velük nagy köröket menni, de majd megtanulom :DD A Graf Speenél 50x használhatóbb hajónak tűnik így is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32800 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Na, összejött egy elfogadható kör, csak bukta :/









Amúgy ki lopta el a Leander repülőjét a katapultról? Halljam, valja be a tettes a tettét és nem leszünk kegyetlenek, annyira :P
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32806 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Grievous írta: Na, összejött egy elfogadható kör, csak bukta :/

Amúgy ki lopta el a Leander repülőjét a katapultról? Halljam, valja be a tettes a tettét és nem leszünk kegyetlenek, annyira :P


hát választhatsz, vagy füstölsz vagy repülsz, de hanem füstölsz, akkor hiába van repcsid, mert így is úgy is elfüstölsz.... :love: :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32809 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Oh, annak a helyén van?
Hát, a füsttel az a bajom, hogy rövid ideig tart, és nem túl gyorsan lassul le ugye, nem egy romboló :P

Csak azért húznám az ágat, hogy ha kell egy csatában sok találat, akkor ezzel könnyen meglenne ugye, rombolóból akizuki lesz meg, többi dd ágat nem viszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #32815 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Grievous írta: Oh, annak a helyén van?
Hát, a füsttel az a bajom, hogy rövid ideig tart, és nem túl gyorsan lassul le ugye, nem egy romboló :P

Csak azért húznám az ágat, hogy ha kell egy csatában sok találat, akkor ezzel könnyen meglenne ugye, rombolóból akizuki lesz meg, többi dd ágat nem viszem.


Akizuki egy igen jópofa masina, csak ajánlani tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.