Brit cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja #34553 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Pedig a Belfast ügyes ki hajó, ha odafigyelünk a használatára. Azonban ez a hajó is olyan mint a többi brit cirkáló, jó helyen és a megfelelő időben nagyot lehet vele alkotni, rossz pozícióban pedig gyors lefolyású a csata számunkra... itt egy tartalék kapitányt kezdtem képezni, amit a nyeremény Leanderrel kaptam, mert a Fiji-t valszeg megtartom, sőt, erősen gondolkodom a ranked-beli használatán.
Nos, visszatérve a Belfast-ra... érdemes benne gondolkodni.





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #34554 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Én most érkeztem el a Fiji cirkálóhoz és meg kell vallanom srácok, ez első látásra szerelem. Egyszerűen vannak olyan hajók, amelyekről még a megszerzése előtt érzem, ő jó lesz .... az általam megosztott képek pedig még egy teljesen alap hajóval készültek, a kapitány van kifehérítve. Az utolsó képnél asszem meg van a nagyobb lőtáv...
Amit eddig tapasztaltam, jól mozog és nagyjából jól fordul. Sok videót megnéztem, talán ezért is jók vele a statok, de nagyon pálya, csapat függő. Erősen javasolt a szakaszban való használatra, mert egy jó dd és egy Fiji játékos komoly hatással lehet a játékra. Hiszen egy füstben ülő cirkáló nem lát semmit.

Első csata :love: ismerkedtünk egymással...






A második csatánál bizony nyílt terepen ragadtam és megvolt a maga HP vámja a helyzetnek, pl. egy Kiev romboló rendesen odavert, valamint egy Texas csatahajó egyetlen salvóval elvittem a hp-m 2/3-át. Azért majd figyeljétek a jelvényeket is :evil: azt hiszem a Fiji gyűjteni fogja a csatahajó kitüntetéseket.... bár a harmadik sorozatnál pont nincs jelvény :silly: :sick: :P






Azt hiszem ez a 5. vagy 6. csata, nagyjából itt sikerült megtalálnom a megfelelő helyet, persze itt is volt közelharc, szerencsére az ellenfelem mutatta az oldalát, kapta is sorban a citadellákat. Viszont ami fontos, kezdek ráérezni a hajóra, de nagyon kellene a nagyobb hajótest a légvédelem miatt és a torpedó sem ártana, mint írtam, csak a nagyobb lőtávolság modul van még csak kifejlesztve.




Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja GaiusHun által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34564 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

GaiusHun írta: de nagyon kellene a nagyobb hajótest a légvédelem miatt és a torpedó sem ártana, mint írtam,


a torpedót mint feljebb írtam, nem nagyon fogod tudni használni, néha amolyan vak tyúk alapon ha óvatlan a páciens, nekem sokkal nagyobb reményem volt vele, szerintem a sebzésem 5, max 10% jön torpedóból, az is inkább csak amikor utánam jönnek a fustbe.

a légvédelem meg érdekes dolog, a Minotaur gyilkos jószág, pillanatok alatt kapja le a tizes repuloket, a Fiji már remek példa arra, hogy nem a légvédelem magas értéke gyilkol önmagában, hanem a cirkálók AA speckója... és az neki nincs. ettől függetlenül hasznos, tényleg hasznos, rá is gyúrtam én is, azért a Clevlandot nem fogja utolérni ebből a szempontból :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34603 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Mai kis accos bohóckodás. Szakaszban llw99 és Volturius. Utólag is köszönet nekik a mókázáshoz :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #34659 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34660 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
hogy csináljátok ezeket az eredményeket nem értem. én is itt tartok az angolnál de valami hányadékok. ha sikerül túlélnem 1 meccset az már magában siker. de lehet én vagyok analfabéta a cruserhez. :blush:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.