Brit cirkálók

Több
5 éve 6 hónapja #55014 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Jogos! Te mit tartanál jobbnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55015 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Annyi értelme van, hogy jobban lehet tilitolizni a füstben és ha nagyobb sebességgel menet közben kezdi el eregetni nem fut túl a saját füstjén mire megáll. Ettől függetlenül lehet hogy egy expert marksman jobban illene hozzá. Messze még a Neptune és addig mindenen 25,7sec a forgás...

A 3 pontos Vigilance viszont nagyon alkalmi szerintem, Kb 50 csatában egyszer ha megment egy torpedótól. Inkább csatahajóra való. Survivability expert? A 8-9% extra HP nem sok, de minden csatában jól jön.

Meg aztán az egypontosakat se kell lenézni. Az incoming fire alert is jól jöhet egy ilyen papír ágon...

De ez tényleg ízlés dolga.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55016 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
A párban járó egypontosok másik feléről elfeledkeztem.Köszönöm az észrevételeket!
Tehát:
-Priority target 1
-Incoming fire alert 1
-Expert marksman 2
-Superintendent 3
-Survivability expert 3
-Concealment expert 4
- Adrenalin rush 2
-Basic firing training 3

Fiji-re a Nelson kisasszonyt szánom, Jack Dunkirik csatahajóra, Bert Dunkirk-ről még nem döntöttem, de lehet, hogy cirkálóra marad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55017 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Én az incoming fire alert-et nem tudom használni, inkább a sorban priority targetet:
Ha nem lő és nem céloz senki egyformán nem ér semmit a kettő;
Ha valaki befog, akkor az lehet torpedó is, végjátékban DD ellen kulcs az időzítés torpedó elkerüléshez, nálad nagyobb lőtávúnál meg már a távolság segíthet.
Ha egyvalaki lő akkor már különbség van aközött, hogy mi: ha egy DD soroz, akkor nem fogod észrevenni a IFA-val, hogy most valaki más is beszált, míg 1 helyett más szám megléte már többet mond.
Ha sokan lőnek akkor az IFA mehet a sunyiba, míg a másik jelezheti, hogy csak egy atlanta van rajtad, vagy az egész csapat.

Persze minden helyzetfüggő, de számomra több értelme van a másiknak..
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55018 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Perth-en nekem is csak PT van, de hiányzik az IFA. Szerintem mehet rájuk mindkettő.
Basic firing training? Csak a +20% AA miatt? Máson nem segít, az ágyúk nagyobbak 139mm-nél, a másodlagos meg nagyon másodlagos...
Az advanced firing traininget szoktam felrakni cirkálókra, azzal legalább tudom védeni a többieket a defensive AA-val. De őszintén szólva ahogy a hordozók most kinéznek, ennél a vigilance vagy a smoke screen expert is gyakrabban kell. Meg ott van a kétpontosak között high alert, jack of all trades, vagy akár a last stand ha úgy érzed hogy gyakran lerobban.
AA-ra nem szívesen rakok pontot mostanában.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja BAGETT által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55020 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Egyenlőre képesség nélkül. Meglepődtem, mert eddig nem tudtam használni ezt a hajót.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.