Brit cirkálók

Több
5 éve 3 hónapja #57027 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Tengerjáró írta: Sziasztok,

tudnátok tanácsot, hogy Brit cirkálókkal milyen játékstílust érdemes játszani?

Jelenleg V-ös szinten az Emeraldnál tartok, eddig az USA cirkáknál alkalmazott bujj el egy sziget mögé, löjj amíg látod az ellent majd állj tovább metódust próbáltam alkalmazni de nem sok sikerrel, tekintve hogy HE nélkül vajmi kevés sebzést tudtam bevinni. A 7 km-es hatótávú torpok adta lehetőséget csak végjátékban illetve viharban tudtam sikeresen kamatoztatni.


Én is az Emeraldnál tartottam, aztán mivel annyira nem ment velük, hogy el is adtam, azóta sincs britt hajóm, az egy szem DOY-on kívül, ami nyeremény volt, és azzal sem játszok. :D Azért az nagy szégyen rám nézve, hogy a legnagyobb tengeri hatalom egy szem hajóján kívül egy sincs nekem. Lehet, hogy legalább a BB ágnak neki kellene állnom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57028 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Tengerjáró írta: Sziasztok,

tudnátok tanácsot, hogy Brit cirkálókkal milyen játékstílust érdemes játszani?

Jelenleg V-ös szinten az Emeraldnál tartok, eddig az USA cirkáknál alkalmazott bujj el egy sziget mögé, löjj amíg látod az ellent majd állj tovább metódust próbáltam alkalmazni de nem sok sikerrel, tekintve hogy HE nélkül vajmi kevés sebzést tudtam bevinni. A 7 km-es hatótávú torpok adta lehetőséget csak végjátékban illetve viharban tudtam sikeresen kamatoztatni.


Borzasztó statjaimmal is sikerült a Neptune-ig eljutni (szerencsére vagy sem, nem wr-hez kötött a továbbhaladás). Eddig amit használtam, sziget mögül lövölde, vagy ha van aki spotol nekem akkor füst fel, és onnan dakka-dakka-dakka. Szögbe állni csak azért szoktam hogy full oldalba ne kapjak citadellát, amúgy mindenhonnan belövik. A torpedókat gyakran szoktam támadásra használni, sziget mögül kióvatoskodni spotolatlanul és torpot eregetni.
Emerald az nagyon kellemes hajó volt, ahogy a további is, Fiji-től viszont kb ugyanaz nekem a Neptune-ig mindegyik. Füstben csücsülve, ha sejtem hogy van piros DD körülöttem akkor hydro fel nehogy kitorpoljon, de még így is kapok be 1-1 torpedót. Helyből nekem nem indul és fordul olyan fürgén. Piros CV esetében meg a sziget és füst sem védelem, simán melléd dobja a torpokat kevesebb mint fél hajóhossznyi távolságra...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57029 Írta: ravenkapitany
ravenkapitany válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Nekem az edinburg van eddig, de megyek tovább. Igazából annyi, hogy nagyon kell vigyázni telibe torpedó vagy egy kellemes csatahajó ne sebezzen meg, mert akkor pá-pá fél élet minimum. Zászlókkal lehet kompenzálni, de mégsem egy német csatahajó, amit lehet nyüstölni. Viszont ha megtalálod vele a közös hangot, nagyon ügyesen lehet vele játszani. Kb. olyan mint egy nagyobb méretű romboló. A smoket érdemes fullra tenni és használni időben, okosan. A torpedót is nyugodtan használd, hisz 10 km-s a távja. Illetve nagyon jó lehet vele támogatni csatahajókat, ameddig vele vannak elfoglalva, szépen tudsz osongatni...de vigyázz, nehogy téged pécézzen ki az ellenfél :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A, Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #57030 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Angol cirkálók

Tengerjáró írta: Sziasztok,

tudnátok tanácsot, hogy Brit cirkálókkal milyen játékstílust érdemes játszani?

Jelenleg V-ös szinten az Emeraldnál tartok, eddig az USA cirkáknál alkalmazott bujj el egy sziget mögé, löjj amíg látod az ellent majd állj tovább metódust próbáltam alkalmazni de nem sok sikerrel, tekintve hogy HE nélkül vajmi kevés sebzést tudtam bevinni. A 7 km-es hatótávú torpok adta lehetőséget csak végjátékban illetve viharban tudtam sikeresen kamatoztatni.


Szia!

Az ág egyik legrosszabb hajója az Emerald, így kétségeidet teljesen megértem.
A brit könnyűcirkálókat szerintem úgy érdemes kijátszani, ha rombolóként tekintesz rájuk bizonyos helyzetekben. A lényeg, hogy elkerüld, hogy találatot kapj, mert szinte biztos a citadella-sérülés még szemből is (ez magasabb szinteken sem változik meg). Supportot adni füstből, szigetek környékéről AP-val sorozni a vörösöket, ez az ág lényege. Fő célpontok a könnyebb páncélzatú BB-k és a többi cirkálók, de magasabb szinten igazi DD-vadász az ág. A torpedók önvédelemre jók, ha valaki rádmászna a füstben.
A többi hajó az ágon:
-T6 Leander: ez már jó, ha jó MM-et kapsz nagyon lehet vele darálni
-T7 Fiji: beteg, az ág egyik legjobb hajója. Megtartós.
-T8 Edinburgh: én nem szerettem, a Fiji után lassú, lomha. Az MM keményen sújtja, itt már a radarokkal nagyon kell vigyázni.
-T9 Neptune: kellemes hajó, nekem bejött, jól használható és a DPM is egész jó.
-T10 Minotaur: Schwarzenegger a minigunnal a Terminator 2-ből. Istenkirályság, de kinyírnak egy sorozatból, ha nem vigyázol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #57134 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Köszönöm a válaszokat!

Végül egész jól összeszoktunk az Emeralddal, 17 csata alatt meglett az XP a Leanderre, meg összejött a 4 milla angol kredit is (igaz gamescom-os camoval meg zulu flaggel). Statomat is javította amin meglepődtem. Folyt köv a Leanderrel.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: obsidianriver

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58660 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Angol cirkálók
Csak összeszenvedtem ezt az Exeter-t. :huh:



Ahhoz képest, hogy sosem szimpatizáltam a brit cirkálókkal, még az se kizárt, hogy nekiállok ennek az ágnak. A Fiji elég fun volt.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.257 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.