Japán cirkálók

Több
8 éve 9 hónapja #3251 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Aoba jó hajó csak meg kell szokni a furutaka után :)
Myoko pedig fullosan kegyetlen jó ;) a két dupla killem is vele szereztem meg elég jó csatákban (tegnapi):



Múlt héten lett meg az első :







6-7es tierben szerintem jobbak a japán cirkálók mint a amerikaiak.
8-ból még nincs meg a japán (csak az usa) így nincs még összehasonlítási alapom. :)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3254 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Még 6k xp, hogy a kapitányi skillek aktívak elgyenek, így kicsit lassan mozog a hátsó torony, eddig ennyi a bajom vele.


Mogami? Kb úgy néz ki, mint a Myoko, csak nincs akkora eltérés :D

Atago gameplay:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3262 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Tehát. Értetlen magyar rombolósnak címezném. Mint írtam, kétszer, gyors egymás után az ellenfél Kuma cirkálója szétlőtte a kormánylapátot. Máskülönben nem sikerült volna a rombolójával a közelembe jönnie.

Nem a levegőbe beszéltem a Chat-ben sem.

Replay


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3286 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Furutaka, hát na.Szóval a helyzet, ez egy nehéz cirkáló, nem egy stat építő és nem is egy született gyilkos, nekem kifejezetten lehúzta a győzelmi százalékom. Viszont, már csak 5k xp és felejtős lesz, jön az Aoba.
Azt el kell, hogy mondjam, alapvetően a maga szerepében viszont nagyon is jó kis hajó. Mire megtanultam kezelni, már nem paráztam, ha Omaha jött felém. Ez egy citadella gyilkos, ha találsz a sortűzzel, azt mindenki megérzi/ legyen cirkáló, romboló, csatahajó. Az anyahajók meg külön élvezik a HE sortüzet, nem szenvednek sokáig :evil:
A zárt bétába nem volt hozzá szerencsém, de úgy vélem, bizonyos tekintetben felkészít az Aoba taktikára B)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3290 Írta: Dzsinn
Dzsinn válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

GaiusHun írta: Furutaka, hát na.Szóval a helyzet, ez egy nehéz cirkáló, nem egy stat építő és nem is egy született gyilkos, nekem kifejezetten lehúzta a győzelmi százalékom. Viszont, már csak 5k xp és felejtős lesz, jön az Aoba.
Azt el kell, hogy mondjam, alapvetően a maga szerepében viszont nagyon is jó kis hajó. Mire megtanultam kezelni, már nem paráztam, ha Omaha jött felém. Ez egy citadella gyilkos, ha találsz a sortűzzel, azt mindenki megérzi/ legyen cirkáló, romboló, csatahajó. Az anyahajók meg külön élvezik a HE sortüzet, nem szenvednek sokáig :evil:
A zárt bétába nem volt hozzá szerencsém, de úgy vélem, bizonyos tekintetben felkészít az Aoba taktikára B)


Áhh ég és föld a Furutaka és az Aoba között, Aobán gyorsabb az újratöltés,pontosabb, a löveg mozgása neki se az igazi,de baromi élvezetes játszani vele ;) A Myoko meg egy fenevad :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #3291 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ilt Aobával lehet torpedózni is, Furun csak dísznek voltak :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.