Prémium cirkálók

Több
7 éve 6 hónapja #28733 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Murmanszkom volt, de eladtam ..az egy Omaha klón :)
A Kutuzovval általában ellenfélként találkoztam, kellemetlen gyújtogató és van füstje is .... a kapitány átképzésre és a farmolásra is ez a jobb egyszerűen azért mert T8-s. Magasabb tier = több credit, több xp stb. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28734 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

ledgeri írta: Köszönöm, hogy a kettő közül választottatok!

Egyértelmű, hogy Kutuzov, esetleg Nikolai valamint a Molotov is igen jó. Ez most viccen kívül. Ezek még élvezetesek is a másik kettővel ellentétben, de ha nagyon abból akarsz, akkor Murmansk a jobb hajó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #28783 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Perth

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Benign_Wolf33 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #28818 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

szabi62 írta: Murmanszkom volt, de eladtam ..az egy Omaha klón :)
A Kutuzovval általában ellenfélként találkoztam, kellemetlen gyújtogató és van füstje is .... a kapitány átképzésre és a farmolásra is ez a jobb egyszerűen azért mert T8-s. Magasabb tier = több credit, több xp stb. :cheer:


A Kutuzovban az a jó (amellett hogy élvezetes vele a játék) hogy szépen termeli a kreditet. Süllyesztések számában nem feltétlenül bajnok - legalábbis nálam - de a tüzek miatt kiosztott sebzés simán behozza a csapaton belül az élbolyba.







Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #28820 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Lehet megkéstem a válasszal :P de... három lehetőséged van:

Murmanks: 5. tier.... Mindenki kivesézte, a lényeg, egy gyújtó skilles kapitánnyal szépen lehet vele is keresni. Ennek a hajónak egyetlen baja van, kiherélte a wg... anno rendszeresen 500K körül kerestem vele. Nerfelték a tűzgyorsaságát, sebességét, fordulékonyságát, légvédelmét.... :sick: :silly: :sick: de egészen olcsó, szóval nem rossz befektetés, még most sem.

Molotov: 6. tier .... Nahh, ő azért talán jobb vásár mint a Murmansk, de erre is kell egy gyújtó skilles kapitány :P kicsit drágább mint a Murmansk, de jóval többet keres. Piszkosul citadella érzékeny, de amúgy egy alattomos dög, AP-val is durván sebez még BB-ket is.

Kutuzov: 8. tier. .... legmagasabb árfekvés. Állat... ennyi. Rankedben szinte vele toltam, de mint minden hajó, ez is jól képzett kapitány függő :evil: értelemszerűen drágább, ezért jobban keres.

Mit ajánlok a vásárolni szándékozóknak?
A Murmansk cirka 4 ezer, a Molotov majdnem 6 ezer, a Kutuzov pedig majdnem 12 ezer. Ha valaki a legkisebb befektetéssel akar érni, akkor Murmansk, azért ő is keres szépen, ha kiismered a hajót. Azonban az a +2 ezer bőven megéri a Molotovra. Szóval akkor már érdemesebb hozzá tenni. A Kutuzov hosszú távú befektetés, ami pénzkeresetben és élvezeti faktorban a legjobban elérhető hajó :woohoo: :love:

Döntsd el magad :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Bigi
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #28976 Írta: Bigi
Bigi válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sziasztok!

Van valakinek infója hogy mit akartak ezzel az Ausztrál PERTH cirkálóval? Azt hittem kompatibilis lesz az angol nemzettel. Na meg azért is mivel a torpedós cirkálók azok amik nekem bejöttek.

Én megleptem vele magamat, elkapkodva.
Volt is döbbenet. Azóta 9+ skill pontot bele raktam úgy hogy 25 dublonos +3 as kapitánnyal indítottam. Használható gerinctelen kis gerilla hajó, annak ellenére hogy rendszeresen megyek VIII-as tier hajók ellen.

Igen ám de minek, ha nem lesz hozzá nemzet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.