Prémium cirkálók

Több
7 éve 5 hónapja #29039 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Gondoltam kiváncsiságból meg kérdezem hogy melyiket érdemesebb meg venni az Atago-t vagy a Kutozovot ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29063 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

djoci77 írta: Gondoltam kiváncsiságból meg kérdezem hogy melyiket érdemesebb meg venni az Atago-t vagy a Kutozovot ?


Atagom van csak, az nagyon jó. 15km lőtáv bőven elég, 9,1km spot távolság, gyilkos rombolóvadász, és remekul használhato az elején saját DD fedezésére. más cirkálóval nem tudod az elején ugy megkozelíteni a bázist, hogy élve kijöjjél.
nincs másik olyan cirkáló, amelyikkel előre hátra minden irányban 10km-s torpedókból tudsz sokat lőni.
a játék közepén lehet vele nyugodtan foglalni ha már elfogytak a rombolók, 12 km körüli harci távolságból amit konnyedén megtehetsz ugye, nagyon pontos ágyúk, és jól keres.
legjobb univerzális cirkálónak gondolom, öröm vele menni, különösen rankeden, azért Yamato ellen nem az igazi :)
az elején szidtam, de megtanít cirkálóval játszani nagyon hamar :)

Kutuzov nincs, de Chapayev már igen, játszhatóak a messziről kis kaliberrel puffogtató hajók, teljesen játszhatóak, de messziről soxor kevés kárt lehet csinálni, ha közel mész papír hajóval, az meg veszélyes.
közelről van még a ködből puffogtatás, de oda olyan is kell, aki spotolja a célt, rombival is soxor járok ugy, benyomom a kodot, aztán én is megvakulok, meg a csapat is :)
szóval nincs Kutuzovom, de nem is vágyom rá egyáltalán...
ha szembemegyek egy ugyanugy skillezett/szerelt Kutuzovval, 3km-ről messzebbről látom, mint ő az Atagomat...

kicsit a Takao most alávágott neki szerintem, ha ott ugyis meg lehet szerezni egy "Atago klont" akkor másiknak érdemesebb lehet az oroszt venni.
persze ha a kreditszerzés a cél, nem mindegy mennyire élvezed kozben, mert gondolom a Takao normálisan keres csak...

ui, teljesen kommersz csata ez itt, nem átlagos azért, de nem is kiugró minden harmadik/negyedik igy sikerul, nem sebzésben, hanem netto kreditben...


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29094 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Na akkor egy kicsi Belfast :love: a kapitány átképzése mellett bakker, még pénzt is hozz. Ami fáj, az eredeti Belfaston volt torpedó is, ehh ... nagyon elférne rajta, mert akkor atom állat lenne ... de így se rossz.




Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #29252 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Vettem egy Atagot , de az eddigi tapasztalatom az ( kb 30 csata ) hogy nem igazán veszek észre külömbséget egy normál és a prémium hajó közöti külömbséget.Értem ez alatt a krredit és a szabad xp hozam alatt. Lehet én csinálok valamit rosszul???
Továbbá a kredites fejlesztések közül mitt érdemes rá meg venni ami érdemes hasznos :) ?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja djoci77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29253 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

djoci77 írta: Vettem egy Atagot , de az eddigi tapasztalatom az ( kb 30 csata ) hogy nem igazán veszek észre külömbséget egy normál és a prémium hajó közöti külömbséget.Értem ez alatt a krredit és a szabad xp hozam alatt. Lehet én csinálok valamit rosszul???
Továbbá a kredites fejlesztések közül mitt érdemes rá meg venni ami érdemes hasznos :) ?


Az Atago mint prémium hajó emelt xp és kredit hozammal rendelkezik. Emellett a kapitány átképzése során gond nélkül tudod kifehéríteni a skilleket. Mivel a prémium hajó esetében, lásd itt cirkáló, bármilyen kapitányt tudsz használni, de. annak japánnak kell lennie és cirkáló parancsnoknak. Elvileg a japó csatahajó kapitányt is tudod húzni benne, de arra bünti van. Sóval igazán csak japán cirkáló kapitányok képzésére való.

Az Atago bevétele értelemszerűen sebzés függő, minél több az általad kiosztott sebzés, annál többet keresel. Ha nincs sebzés, nincs bevétel.

Atago felszerelése: ha visszaolvasol számos bejegyzést találsz arra, hogy milyen modulokkal érdemes felszerelni, de modulok nélküli hajóval nincs értelme elindulni. Ugyanilyen fontosak a kapitányi skillek, amelyek erőteljesen befolyásolják a teljesítményedet.

Az Atago előnyei: nagyon jó álcaérték, gyors és pontos ágyúk, torpedók és a hp feltöltés. Valamint gyors és fordulékony hajó.
Hátrányok, közepes lőtávolság, citadella érzékenység.

Egy jó Atago-s kör átlalában prémiummal 400-500 ezer kredit bevételt jelent. Prémiummal z természetesen kb. 250K körül van, ebből lejön a javítás, meg minden más. A lényeg, hogy kb. prémium nélkül is hoznia kell min. 100-150K körül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #29291 Írta: Norbee82
Norbee82 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Valaki hallott már róla ???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.