Német cirkálók

Több
7 éve 8 hónapja #25048 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én csak a Prinz Eugen miatt akarom megszerezni, de az jönni fog valamikor, habár nincs pénzem rá, szóval marad az ingyen változat, egyszer :D

Hát, gondolom lehet jó köröket is menni azzal néha. Sajna nem csak a hajó adottságai döntik el, hogy mi történik egyes csatákban :unsure: (randomra gondolok)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25049 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Grievous írta: Én csak a Prinz Eugen miatt akarom megszerezni, de az jönni fog valamikor, habár nincs pénzem rá, szóval marad az ingyen változat, egyszer :D

Hát, gondolom lehet jó köröket is menni azzal néha. Sajna nem csak a hajó adottságai döntik el, hogy mi történik egyes csatákban :unsure: (randomra gondolok)

Ebben igazad van.Bár nekem még nem volt jó köröm vele,pedig már 113000xp van rajta. :) De a legnagyobb baj az hogy általában veszítek is,így alig haladok....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25051 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Amikor megvettem a Hippert, a WG engedte, hogy élvezzem egy kicsit, mentem vele egy Kraken-es kört is.
Azóta SEMMI értékelhetőt nem tudtam vele menni, bár tény, hogy azóta megjelentek a szovjet cirkálók, az Atago és lassan a Hipper a legszarabb Tier 8 cirkáló lett, vagy úgy általában nagyon lecsúszott, mint Tier 8 hajó, vagy egyre többet rakott be +tier közé, nem tudom.
De már rég nem játszottam vele, mert a Roon se az a kimagasló hajó, amiért annyira megérné hajtani...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25052 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német cirkálók

BigaC írta: Amikor megvettem a Hippert, a WG engedte, hogy élvezzem egy kicsit, mentem vele egy Kraken-es kört is.
Azóta SEMMI értékelhetőt nem tudtam vele menni, bár tény, hogy azóta megjelentek a szovjet cirkálók, az Atago és lassan a Hipper a legszarabb Tier 8 cirkáló lett, vagy úgy általában nagyon lecsúszott, mint Tier 8 hajó, vagy egyre többet rakott be +tier közé, nem tudom.
De már rég nem játszottam vele, mert a Roon se az a kimagasló hajó, amiért annyira megérné hajtani...

Jó hogy mondod,én meg abban bíztam.... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25053 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
a Hindenburg már frankó, csak kicsit sokára van..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #25056 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Eladtam a coloroadot, 3 meccs alatt leszorzóztam a Yorckot, most mentem 2 kört HIpperrel, de 2x ugyanazon a mapon, 2x tier9-esekkel együtt (ok, sok t8-as volt, de pár t9-essel). De áh. Először 40k sebzés, ellen hippere és az orosz ca vígan szétkapott messzebbről (oroszt kilőttem ,de a csapat eltünt szokásos módon). 2. meccsen 32k damage, a csapat megint eltűnt -.- Eddig jó...

Mogamihoz képest mintha gyorsabb lenne így stokként a toronyforgásom, pedig a kapitánynak kell még xp bőven a skillekhez. Szonárt szerintem meghagyom rajta, amíg nem kapok repcsiket, mert jó, hogy magas, de ha AA hatótávja szélén küldi a torpedókat a cv, akkor sokra megyek az alap AA-val. Ezért raktam fel Yorckra anno a boostot, de azzal csak néha értem valamit.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.252 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.