Német cirkálók

Több
7 éve 8 hónapja #25059 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
6. meccs végre győzelem. Holy, nehéz szülés volt...












Amit eddig észrevettem a Hipperen:
Yorck után az ágyú kellemes, nem az űr határáig megy a lövedéke és onnan csapódik le, hanem jóval laposabban szál, habár lehet csak a 16km-es alaplőtávom miatt van...
Hajótestfordulás lehetne kicsit jobb, de ez csak A test, és van még 2, nem néztem meg, hogy ott változik-e, de annyira nem fontos.

De ami feltűnt: ha oldalt lőnek nem igen kaptam citadella találatot. Vagy kaptam, de cirkáló lőtte, így nem akkora a sebződés, mintha bb lőtt volna (Yorckkal ma mentem, az ellen hajójára kb 20-30 fokos szögben volt a testem oldala, 1 lövedék eltalált, citadella, köszi)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25064 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
fordulást fel lehet tenni rá
s ha AA hatótáv széléről küldi a törpikat a CV, gondolom jól ki lehet térni az utjukból :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25079 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hát, néha nem tudom eldönteni, hogy balra vagy jobbra kéne menni, ilt... Ja, jó, 5km nem annyi, amennyire emlékeztem, ok XD (valamiért azt hittem a másfél, 2 km-re, hogy 5, jól van, nem vagyok fáradt agyilag :silly: )

De akkor se hullanak a repcsik, mint a legyek ,habár ne is számítsak erre egy kis platformon, mint egy cirkáló (Colroadon nem votl AA boost, de megnéztem volna azon mi történik az szedte a repcsiket lefele)

Ha jobb köröket tudok ezzel menni, mint Mogamival anno, akkor már nekem egy elfogadható hajó, valahogy azzal nem ment néha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25086 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én is pont egyszerre nyüstölöm a két nyolcast, talán a Mogami jobban megy, a kisebb lőtáv ellenére, valahogy jobban ütnek az ágyúi.
A Hippernek sem rossz, lőnek lőnek, de semmi rendkivüli...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25125 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Azon is van 203-as ágyú, de 10db.

Elsőre sikerült a szorzás. Szerencsére annyira nem akartak kilőni...










Még inaktívak a skilljeim, így csak 2 szonárom van, amit fölösen ellőttem ,mert a rombolók kicsit arrébb voltak :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25196 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
16km-es lőtáv t10-ben nem túl kellemes, 2. meccsre ma sikerült leszorozni, csak az elsőn ,egy Atagot nem bírtam eltalálni, mikor ferdén ment, cserébe oldalról rám lőtt egy Tirpitz és egy Bismarck :dry:











Skillek már aktívak, remélem az AA egy kicsit jobb lesz, nem igen szed le semmit jelenleg.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.