Brit csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #43236 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nem az igazi, egyáltalán nem... remélem csak egyelőre.
Nelsonhoz képest minden tekintetben olyan érzésem van, mintha legalább 2 tierrel alacsonyabban lenne (a KGV).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43237 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

SirHiggins írta: KGV -ra ki mit javasol kettes upgrade-nek?
- AA mod 2
- aiming system


Én az aiming systemet néztem ki és írtam föl magamnak. Ahogy nézegettem az adatait... pont ez a hajó lesz az, amit érdekesen kell használni. HE és AP vegyesen és nem belemenni a legnagyobb csata sűrűjébe. Ezt úgy értem, hogy nem egy Bismarck. Persze nekem nincs meg, csak tervezgetek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43240 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Én maradok az AA-nál, a célzásos a szórást az alap 225m-ről 209-re viszi le; nem is látok nagy különbséget kipróbálás után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43241 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

SirHiggins írta: Én maradok az AA-nál, a célzásos a szórást az alap 225m-ről 209-re viszi le; nem is látok nagy különbséget kipróbálás után.


És a 240 környéki szórást (mert annyi tuti lesz)? Mert a 225 az gondolom a stock tűzvezetővel van, ami ebben a tierben leginkább kuka. Az AA meg... én egy fos légvédelemre nem teszek valamit, hogy "csak" szar legyen. Mert ennek a hajónak a legrosszabb a légvédelme T7-ben. Persze ez ízlés dolga.

Szerk.: Na megnéztem az egész T7 szintet és ennek a hajónak a legpontatlanabb a lövege (1km-re lebontva).
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43242 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Jogos, igazság szerint nincs jó választás :angry:
Egyáltalán nem áll kézre, ég és föld a három (KG,Nelson,Hoood).
Vagy valami nagyon elb@szott módon kell vele csatázni, de minden esetre még nem jöttem rá, hogy hogyan (ok, ok elméletben tudom, ld videók, tesztek, de gyakorlatban 40-50k fölötti sebzést nem tudok produkálni).
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja SirHiggins által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43243 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

SirHiggins írta: Jogos, igazság szerint nincs jó választás :angry:
Egyáltalán nem áll kézre, ég és föld a kettő (KG,Nelson).
Vagy valami nagyon elb@szott módon kell vele csatázni, de minden esetre még nem jöttem rá, hogy hogyan (ok, ok elméletben tudom, ld videók, tesztek, de gyakorlatban 40-50k fölötti sebzést nem tudok produkálni).


Mert még stock (lőtávból ítélve). Belejössz szerintem, de ez a hajó elég érdekes szerintem pont a lőszer jó megválogatása miatt. Meg függ a csapattól is nagyon. Ha gyors a csata, azért nem sebzel. Ha full kretén a csapatod, akkor meg azért. :) Én várom ezt a hajót, de tudom hogy nem lesz egyszerű... Ne add fel és ne mérgelődj, mert idegből nem lesz több sebzésed. :) Drukkolok és várom, hogy mik a későbbi meglátásaid!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.