Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #33194 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

GaiusHun írta: Hát megvallom őszintén a North Carolina egyre inkább a szívemhez nő, sokkal megbízhatóbb mint az Amagi mivel az japán BB AP lőszere lószart sem ér, a NC pedig azért odacsap. Bár néha én is odacsapnák az AP sebzésért felelős wg munkatársnak, mikor találatonként 1140 sebzek egy oldalát mutató Ibuki-ba, aki meg szarrá éget, egymás után 4x gyújtva. Köszönjük neked wg team, az igazságtalan rng rendszeretek..... bekaphatjátok.
Annyi rosszat mondtok az amcsi csatahajókról, én eddig mindegyikre örömmel gondolok vissza, nahh... ez a japán ágra marhára nem igaz.






Én a japán ágat a Nagatonál untam meg. Marha jó lövegei voltak, de pontatlanok, jó páncélja, de lassú. Bár akkor még ifjú kapitány voltam, viszont az amerikai 8-as, nagyon szeretem. Most már benne van vagy 180 000 xp.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33197 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csatahajóval, ha cirkáló célbavesz, első gyujtás után fordulni kell s távolodni :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33199 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

leopardusz írta: Csatahajóval, ha cirkáló célbavesz, első gyujtás után fordulni kell s távolodni :whistle:

igen csaképpen ha gyorsabb mint te távolodj :pinch: ja másik ez tegnap történt pont majd meg örültem,,takao 7-8 km re kacsázott és egyfolytában égette montana-m,,ez még nem is lett volna gond,de az hogy lehet hogy közben nem láttam pedíg egyfolytában tüzelt és ugye ilyenkor látni kéne,,57k leégetett el is sülyedtem,,na erre mondják--ez a kínos nem a makkos cípö :sick:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja reveszlaci által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33202 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
De távolodáskor, szögben haladva jóval kevesebb talál, ő jön utánad, s neked elég ha 2 lövedéket hosszában átmegy rajta... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33204 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

leopardusz írta: De távolodáskor, szögben haladva jóval kevesebb talál, ő jön utánad, s neked elég ha 2 lövedéket hosszában átmegy rajta... :evil:

igen csaképpen ha gyorsabb mint te távolodj :pinch: ja másik ez tegnap történt pont majd meg örültem,,takao 7-8 km re kacsázott és egyfolytában égette montana-m,,ez még nem is lett volna gond,de az hogy lehet hogy közben nem láttam pedíg egyfolytában tüzelt és ugye ilyenkor látni kéne,,57k leégetett el is sülyedtem,,na erre mondják--ez a kínos nem a makkos cípö :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33252 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csak azoknak aki szidják a dd-ket :P




Hullott a férgese :woohoo:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kosa78 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.