Amerikai csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #33127 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem rossz hajó a Colorado. Iowakat jól lehet velük csipegetni, mert könnyen ad a 406 mm mark 1 -es löveg citadella találatot a kilencesnek. Ami szerintem a legnagyobb hátránya, az a sebessége, utána a szórása. Nem tudom összehasonlítani a többi hetessel, mert csak ez volt meg eddig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33139 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Én is szoktam írni minek, ritka az ilyen esett azért XD Low tierben talán gyakoribb, de gondolom hajója is válogatja, amcsira talán megéri, mert az ő páncélzatuk azért nem egy nagy szám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33153 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Én tegnap adtam el a Mex-et, pár hét után mentem vele egy kört a Gneisenau után. Komolyan, hiába van dupla annyi ágyúja, de amilyen lomha szar a Gneiséhez képest.. soha többet :) Múltkor Coloradonál felfüggesztettem az amcsi bb-ket, az még a Mex után is csalódás volt, nem kicsit. Németekkel nyomom most (Colorado-t meghagytam még, hátha egyszer lesz idegzetem folytatni vele B) )
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33164 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

reveszlaci írta:

Grievous írta: Ma volt egy vicces pillanatom Montana ellen, Németország Visszavág B)

na ezért az elsö amit felrakaok felszerelésnél a -70% löszer raktár robbanás,,pedig azt mondta valaki minek BB re,,na itt a példa minek,,nagy grat egyébként:)))))))))


Hoppá! Ez odalett fiatalon! Milyen lőszert használsz? WG engedélyezte? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33176 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát megvallom őszintén a North Carolina egyre inkább a szívemhez nő, sokkal megbízhatóbb mint az Amagi mivel az japán BB AP lőszere lószart sem ér, a NC pedig azért odacsap. Bár néha én is odacsapnák az AP sebzésért felelős wg munkatársnak, mikor találatonként 1140 sebzek egy oldalát mutató Ibuki-ba, aki meg szarrá éget, egymás után 4x gyújtva. Köszönjük neked wg team, az igazságtalan rng rendszeretek..... bekaphatjátok.
Annyi rosszat mondtok az amcsi csatahajókról, én eddig mindegyikre örömmel gondolok vissza, nahh... ez a japán ágra marhára nem igaz.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, reveszlaci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33178 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
amcsi BB-k a legjobbak legalább is nekem,,én mindig is dicsértem Nc-t,,,iowa elsö-100 csatája katasztrófa volt de begyakoroltam,manöverezést kellet megszokni csak hogy ne mutogassam a hasam,,,azóta semmi gondom iowa-val,,most montana van soron,,nagyjábol semmi extra ugy vettem észre,,elötte begyakoroltam mindent Nc és iowa-val,,csak azt kell megszokjam 4 torony van,,és meglepö de nagyon pontos az ágyuja,pedig egykaptafa ugyanaz mind a 3 osztályé,,vagy csak begyakoroltam már a lövést elözö kettövel :pinch: mindenki megvan mire esküszik,,én BB nél csak az amcsi,,bár elkezdtem már németet nemrég 7 fog jönni majd kiváncsi leszek,,visszatérve lehet csak szerencsém volt Montana-nál de edíg se yamató se grob nem sülyesztett én viszont párat már igen közelharcban is,, kis cirkálok aláznak le míndíg :S :side: :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.