Amerikai csatahajók

Több
6 éve 4 hónapja #48039 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!


Igazából ez minden hajóra igaz.. Múltkor Nagato-val vettem hülyére egy Iowa-t, rámentünk egymásra, de túl könnyelmű volt. Szépen kivártam, aztán mikor mellé értem, ment neki a duplacitkó.. Gyors fordulás, aztán egy uccsó sorozattal több mint félhp-ról ment a levesbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48048 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Így kell ezt! Én mondjuk pont Iowa-val csináltam hasonlót Bismarck és Kii páros ellen. Végül a torpedó végzett velem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48314 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Észrevételeim:
Manőverező képesség terén a Montana (felszerelés nélkül, átképzetlen legénységgel) eszméletlenül jó. Alabama szintén. A North Carolina enyhén gyengébb csak. Adaptálom a szegedi kocsisok mondását: Az Iowanak teljesen mindegy milyen nagy a pálya, csak fordulni ne kelljen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48455 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Azokhoz fordulok most akinek megvan a 10-es amerikai. A Montana képességei kicsit elbizonytalanítottak a használandó felszerelések kapcsán. Ezt nem negatívan értem. Pont ellenkezőleg, annyival jobb, mint az előd, hogy ugyanazt az összeállítást nem tartom szükségesnek. A következőre gondoltam: fő fegyverzet modifikációja 1., kárelhárító rendszer modifikációja 1., másodlagos/légvédelmi fegyverzet modifikációja 2. (sok a romboló, kevés a hordozó - a North Carolinán a második, Iowan a az első van), kárelhárítás modifikációja 2., Álcázás modifikációja és utolsónak nem tudom.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #48456 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Azokhoz fordulok most akinek megvan a 10-es amerikai. A Montana képességei kicsit elbizonytalanítottak a használandó felszerelések kapcsán. Ezt nem negatívan értem. Pont ellenkezőleg, annyival jobb, mint az előd, hogy ugyanazt az összeállítást nem tartom szükségesnek. A következőre gondoltam: fő fegyverzet modifikációja 1., kárelhárító rendszer modifikációja 1., másodlagos/légvédelmi fegyverzet modifikációja 2. (sok a romboló, kevés a hordozó - a North Carolinán a második, Iowan a az első van), kárelhárítás modifikációja 2., Álcázás modifikációja és utolsónak nem tudom.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Nálam így néz ki,de biztosan lesznek nálam okosabbak is. :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #48460 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Megkérdezhetem, hogy miért a kormánymű 2-es modifikációját használod? Azért kérdem, mert úgy tapasztaltam, hogy az Alabamaval együtt a legjobban forduló amerikai csatahajók. Az Iowara felraktam, mert különben az a hajó egy borzalom.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.