Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48490 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Így közel az Iowa-hoz rájöttem, hogy nekem valami különleges North Carolina-t dobott a wg. Egy olyat, aminek az orra hegyében is citadella van. Egy mai ranked meccsen legalábbis oda kaptam egyet egy Alabama-tól. Vagy az Alabama annyira prémium, hogy bárhova (árbócrúd, hajókorlát, ilyenek) tud citkót lőni? :dry: :whistle: :whistle:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48492 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
NC-vel én is bekaptam egy olyat: menekülő 120 fokos, torony előtti találat, érzésre duplacit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48497 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Megkérdezhetem, hogy miért a kormánymű 2-es modifikációját használod? Azért kérdem, mert úgy tapasztaltam, hogy az Alabamaval együtt a legjobban forduló amerikai csatahajók. Az Iowara felraktam, mert különben az a hajó egy borzalom.

Én youtube-os videókból szoktam ki nézni dolgokat.Volt egy srác,nála így volt.Vannak csaták amelyben a kapitányi képességeket,és a hajó fel szerelését is mutatják.Természetesen ha nem értesz egyet vele,a te döntésed,De ki indulásnak mindenképpen jók.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48500 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

ledgeri írta: NC-vel én is bekaptam egy olyat: menekülő 120 fokos, torony előtti találat, érzésre duplacit.


Én nem torony elé kaptam, az orr leghegyébe. Lelassítottam, elém lőtt, az uccsó skulója esett az orrom hegyéhez a víz alá, találatot se jelzett, semmi csattanás, de -14ezer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48507 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Valahol láttam, vagy olvastam, hogy elvileg a játékmechanika engedi a vízvonal alatti találatokat is, de ehhez a célponthoz nagyon közel kell becsapódnia a gránátoknak és kis szögben. Ezt konkrétan rombolók ellenni nagy kaliberű páncéltörő gránátokra javasolták. Ezek szerint te lehet, hogy ilyet kaptál, Vagy RNG level North Carolina.

Illetve késés a szerver oldalról. Tehát te láttad, amit láttál, de a szerver szerint nem az volt.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Acetil_coenzim_A által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #48509 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem a vízvonal alatti találattal volt bajom, láttam már olyat, hanem hogy az orrom hegyét ért találatra beadta a citkót. Oldalról jött a skuló, nem szemből, szóval esélytelen, hogy a citadella közelében járt volna. Na az volt az érdekes.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.