Francia csatahajók

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51216 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
A tesztszerveren megnéztem a t8 Richelieu-t. Féltem tőle, mert csak elöl van ágyúja és ebben a játékban elég sűrűn kell menekülni a száraz kartonpapír-testű csatahajókkal a napalmszóró cirkálóhordák elől... A legelső kör nem volt mérvadó, mert tier7 ellenfelek jöttek főként, illetve szigetek közt lényegében egyhelyben ment le a csata.

De annyi máris látszik, hogy a 380-as ágyúk AP salvóját meg se érzi, bírja a tüzet is és a torpedók se süllyesztik el rögtön. 15 pontos kapitánnyal a másodlagosai Bismarck kategóriásak (8-9 km-ről már lő és talál is), a légvédelme meg 92-es, szóval... Első kör után az jött le, hogy jól manőverez és nagyon kemény vas!

Hangsúlyozom, azt még nem tudom mit tud majd t10 ellen, vélhetően a Yamato lőszereit nem pattintja olyan könnyedén. De a 25 km lőtáv t8-ban bizony igen hasznos (szemben a 18 km Monarch ágyúkkal...) lesz.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Dewri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51220 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Tegnap kockultam egyet, így a korábban begyűjtött 6 láda mellé (5 egyedi 1 duplikátum) összeszedtem még 9-et. Így most a szuper 8 egyedi, 7 duplikátummal állok... A DoY-osnál is ez volt, hogy alig akarta adni az egyedieket miután meglett kb. a fele, de ez azért már egy kicsit idegesítő, hogy 9 nyitott ládából sikerült 6 duplikátumot kapni úgy, hogy több mint a fele hiányzik a gyűjtemények... Már előre félek, hogy mennyi egyedi lesz majd a maradék 10-ben...
Cserébe legalább most bedobott egy Bretagne-t és egy Normandie-t :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51222 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Más is járt már így mint én, hogy 18db konténerből nem kapott egy hajót se? :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51225 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
én az előző 12-ből kaptam egy tier 5-t, és most semmi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51226 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia csatahajók
Egyik ismerősöm se kapott semmit, majd vett egyet és abból volt. Ilt ma mondta, hogy az ő ismerőse vett 5-öt és abból mindegyik küldit megkapta Xd (jó, ausztrál volt, nem tudom számít-e)

Amúgy jó tudni, hogy 3 duplika ér 1 ikont, valahogy megszoktam, hogy 5 kell Xd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51233 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Francia csatahajók

SirHiggins írta: Más is járt már így mint én, hogy 18db konténerből nem kapott egy hajót se? :angry:

Nyugi, én se kaptam egyet se... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.279 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.