Japán csatahajók

Több
7 éve 3 hete #37598 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Izumo egy.... hogy is mondjam: egy pocsék hajó, annyiban rosszabb kawachi és myogitól, hogy t9-ben azért kell xp mindenhez. Nálam az ágyú néha napján elég pontos volt, de inkább közel harcias e tekintetben. Yamato se lesz kisebb, azt is égetik ezerrel.
De még ha csak ennyi baja lenne: ugye japán bb, légvédelme nem a legjobb, meg RONDA XD Egy nagy pagoda középen kb, nem szép :(

Egyetlen jó pontja: Yamato vár a végén.

Igaz, Izumo nálam sokáig tartotta a saját sebzés rekordomat, amit sikerült már túllőnöm (200k-t lőttem össze vele asszem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37608 Írta: Tomc
Tomc válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Igen én is kb. így vagyok vele mint amiket leírtál. Csak jobbra számítottam látván az ellenfélnél használva. Hát már most várom hogy meglegyen a Yamato mert az a fő cél és akkor adom is el ezt a csúfságot. De addig lesz még szenvedés úgyérzem. Bár stock a hajó, a 2. hajótestet most fogom kifejleszteni és csak azt veszem meg az előzőre nem pazaroltam a creditet. A hajócsavarra megint nem hiszem hogy rááldozom az xp t meg a credited azért a 0,8 csomó + sebességért. A lőtávnövelőt is megspórolom mert ráraktam + modult és arra a távra is bőven szarul szór az ágyú.
És igen végszóra nekem is csak az a bajom vele hogy T9 ben kevésnek tartom. Nem nagyon szoktam az élmezőnyben lenni vele, van vele néha egy-egy jó csatám de közel sem egy IOWA. Még a német konkurenssel szemezek, ki van fejlesztve a credit meg épphogy megvan rá.....szerintem belevágok majd.
MIre Yamato lesz addigra ugyis megint lesz kredit.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete Tomc által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37609 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

leopardusz írta:

HardcorePunk írta: Így képek alapján elnézve elég komoly extra modokkal játszotok.
Nálam semmi nincs fent, teljesen alap a játék.

ezt most hogy érted, melyik képre utalsz pl?
(gyanus nekem h csak beállitásról van szó)


Nézd meg pl. vcsaba becsatolt képét. Egész máshogy néz ki. Nekem még magyarítás sincs fent :p
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete HardcorePunk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37610 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nos a" komoly extra modok"-rol anyit hogy 90%-ban csak a játék kinézetét változtatja meg.Ebböl kettö nélkülözhetetlen.Ezek a köd eltávolito és a clear vision mert a köd megjelenitése halálra füti a procimat.A többi más festés a hajoknak, más találat jelzö szalagok, másik iránytü,lövedék röppálya jelzö.Meg ketö ami minimálisan befolyásolja a játékot a hajo mozgás jelzö(ez azt mutatja a hajo elöre megy ,hátra ,esetleg áll)meg az amelyik azt mutatja a célponthajo milyen szögben áll hozm viszonyitva.Hát enyi
.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37611 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Tomc írta: Igen én is kb. így vagyok vele mint amiket leírtál. Csak jobbra számítottam látván az ellenfélnél használva. Hát már most várom hogy meglegyen a Yamato mert az a fő cél és akkor adom is el ezt a csúfságot. De addig lesz még szenvedés úgyérzem. Bár stock a hajó, a 2. hajótestet most fogom kifejleszteni és csak azt veszem meg az előzőre nem pazaroltam a creditet. A hajócsavarra megint nem hiszem hogy rááldozom az xp t meg a credited azért a 0,8 csomó + sebességért. A lőtávnövelőt is megspórolom mert ráraktam + modult és arra a távra is bőven szarul szór az ágyú.
És igen végszóra nekem is csak az a bajom vele hogy T9 ben kevésnek tartom.


nem rossz pedig, kicsit fura a 3 torony, de nem rossz. én a fórum alapján nagyon xarra készültem, ahhoz képest kellemes csalódás volt, ugyanakkor felhívnám a figyelmedet, hogy stock hajót teljesen értelmetlen szidni, stock hajó az olyan nyolcas, aki nagyobbak között megy.

a nyolcas és a 9-10 csatahajók között amugy rengeteg kulonbség van, a legfontosabb, hogy soxor nem tudsz megfordulni-nem érdemes, tul lassan fordul a hajod, és amit korábban rohejesnek gondoltam, itt muszáj alkalmazni, azaz megyek/tolatok megint oda, megint vissza. tanulni kell, no.

lényeg a lényeg, ne legyenek irreális elvárásaid, nem fog többet tudni tier10-ben a Yamato semmivel, mint saját tierben az Izumo...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete - 7 éve 3 hete #37612 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

HardcorePunk írta: Nézd meg pl. vcsaba becsatolt képét. Egész máshogy néz ki. Nekem még magyarítás sincs fent :p

Talán tégy fel egy képet tőled, h lássuk mire is gondolsz... :P
de nem csak arról van szó, h nálad nincs bekapcsolva a sebzésszámláló, sebzéskijelző?

más extrát nem látok a vcsaba képein, ami ott van az a beállitásokban intézhető
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hete leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.