Japán csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja #38224 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Tetszik a Fuso, szóval nem rossz értelemben mondtam :) (tegnap volt vele egy bukó 130k-s meccsem is, és még csak az elején vagyok vele)
De attól még, hogy az amcsik t7ig még rosszabbak, ez is csak egy háromlábú lajhár szegény B)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38225 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Igen, a New Mexico a Warspite-al karöltve a legrosszabban teljesítő bb-k egyike szintjük alapján. New York szerintem oké, a Colorado meg bárki bármit mond egy fenomenális hajó, annak ellenére hogy HE érzékeny, és rendkívül lassú. Japó csatahajók mindig is az aranyközépút, ezért is általában a legkiegyensúlyozottabb hajók, ezért is szeretik annyira őket. Bár igazából két hajó nyúlik ki ebből a zónából a Fuso meg a Yamato. Persze pozitív értelemben.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #38228 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Colorado-t annyira utáltam amikor meglett, hogy abba is hagytam miatta az amcsi ágat. Aztán rankednél elővettem, és azóta már jobb a viszonyunk B) (főleg, miután visszakaptam rá egy csomó xp-t a c-test miatt)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38409 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Superior 460mm guns, with high accuracy! Iowa le akart rammolni. 3/4 életerőn jött, nem jutott közel. :D
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, BigaC, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38698 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Közeledek az Izumo-hoz. Pár szóban tudtok valami okosat mondani (oké, vissza is olvasok), hogy mire figyeljek, miben más, mint az Amagi volt? (Amagit nagyon szeretem).
Összeszedtem 70K free XP-t, úgyhogy 1-2 modult talán meg is tudok venni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #38707 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az Izumohoz sok nyugatot készíts a csaták előtt. Ez egy olyan hajó , hogy vagy a minden salvoból jön a cita vagy 8km ről is körbe lövöd a keresztbe álló hajót is. Légvédelme elég kaka fullosan is, viszont a másodlagosai már nagyon jók.
Nekem 40 pár csata után szakadt el a cérna és free xp-ből kihúztam a YAMATOT , amit nagyon nem bántam meg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.