Német csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #37225 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vonKurz írta:



Bismarck vs Bismarck, 61k hp-ról B)

egyébként ezt észrevettem már magamon is, full hp-ról egy repülőtorpedó, oszt megy a hajó a levesbe...


Kétszer is átéltem ezt, ráadásul detonation-nal mindkétszer egyetlen szivartól. Mindkétszer kb ugyanott ért a torpi és ugyanabban a szögben :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37229 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Van ott egy rés a pajzson... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37232 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Van ott egy rés a pajzson... :P


nem lehet minden tökéletes...

szegény Tirpitz, meg a legelején szerettem, de most harmatgyenge a Bismarckhoz :(

a B. viszont adja ugynezem fuggetlenul attol, gyoztes meccs-e vagy bukta


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37239 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

SgtBala írta:

vonKurz írta:



Bismarck vs Bismarck, 61k hp-ról B)

egyébként ezt észrevettem már magamon is, full hp-ról egy repülőtorpedó, oszt megy a hajó a levesbe...


Kétszer is átéltem ezt, ráadásul detonation-nal mindkétszer egyetlen szivartól. Mindkétszer kb ugyanott ért a torpi és ugyanabban a szögben :dry:


Érdekes ez...én az elmúlt fél évben 2x éltem át a Tirpitz-el,az orr és az első torony között kb fétávon a hajó hossztengeléyhez viszonyítva kb 20-30˘ közötti szögben kaptam 1-1 torpedót és rögtön robbant a Tirpitz...én meg pislogtam,hogy mi van... :unsure:
Egyébként Tirpitz vs Bismarck összehasonlításban én már rég gondolkoztam, hogy irok a WG-nek, mely szerint egy prémium hajó miért gyengébb a normál társánál. Miért nincs az,hogy legyen a két hajó teljesen megegyező tulajdonságú...másodlagosok hatótávja,légvédelem,páncél (szerintem ebben is kicsit gyengébbnek érzem a bordó/piros tornyos észak királynőjét) és mivel a Tirpitz prémium, legyen neki plusz tulajdonsága a torpedó...szerintem kicsit vérlázító a prémium Tirpitz jelenlegi állapota... :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37246 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem hiszem hogy vigasztal de Bismarck is pontosan ugyan ott sérül a legjobban egy nagyobb kaliberül salvo és hopsz mész a halakal társalogni vagy "jobb" esetben ugrik a fél életerőd :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37261 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

llw99 írta: Egyébként Tirpitz vs Bismarck összehasonlításban én már rég gondolkoztam, hogy irok a WG-nek, mely szerint egy prémium hajó miért gyengébb a normál társánál. Miért nincs az,hogy legyen a két hajó teljesen megegyező tulajdonságú...másodlagosok hatótávja,légvédelem,páncél (szerintem ebben is kicsit gyengébbnek érzem a bordó/piros tornyos észak királynőjét) és mivel a Tirpitz prémium, legyen neki plusz tulajdonsága a torpedó...szerintem kicsit vérlázító a prémium Tirpitz jelenlegi állapota... :angry:


igen, a probléma nagyon régi, de pont ellenkező előjellel.
a prem hajók miért erősebbek a normálnál, mikor gyengébbnek kellene lennie.
ha x euroert 0 skillel megvehetek egy Atagot, amelyik szerintem siman a legjobb nyolcas cirkalo, de a Kutuzov se gyenge, vagy hetesben a Belfast...

miért lenne értelme kihuzni egy nyolcas hajot, kuzdeni a stock allapottal, meg a kevesebb kredittel stb, ha jatekelmenyben, hajo erosségében simán jobban járok a prem hajoval ?

Wotban minden tank erosebb a prem verziojanal, nagyon helyesen, hiszen abban jobb a legenyseg, meg még penzt is hoz.


szóval szerintem itt nem igy van, pontosabban most a Tirpitz - Bismarck kapcsán kicsit helyrebillent az egyensuly, a Tirpitz le tud rohanni másik BB-t a torpedoival, a Bismarck másodlagosa viszont nagyon szépen szerepel a rombolók ellen, ez utóbbi viszont fontosabb neki sokkal...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.