Német csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #36995 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Őszintén szólva másodlagos fegyverzet és a légvédelem erősítését - alap és fejlett lőgyakorlat szerintem alap - is célul tűztem ki, minden csatahajómon (amerikai és japán egységeken is). Viszont a kézi célmegjelölés negatívumaival nem vagyok megbarátkozva. Ezért, illetve a közeljutás céljából gondoltam az álcázásra, az adrenalin roham mellett.


a másodlagos, az csak vicc. nagyon durva vicc, ha a rombolók szemszögéből nézed :) és röhejes vicc, mindenki máséból. magyarul durrogni fognak a főágyúid, és ha igen, akkor tökmindegy, hogy 20 vagy 22km-ről fog látni téged mindenki.

rengeteg a sziget, ha közel akarsz férkőzni, közel fogsz... ha korlátlan lenne a skillpont... de nem az
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36999 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Álcát az amcsi 9-10esre lehet esetleg tenni, mivel h nekik a leggyengébb a másodlagosuk a BBk közül. Na meg gyorsak és fordulékonyak is. De az erős másodlagosak mellé inkább a gyorsabb tűzoltás kellene.. v az adrenalin
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37000 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A fire prevention jobb lenne akkor az álcánál?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37014 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: A fire prevention jobb lenne akkor az álcánál?

Playstyle függő. De alapvetően a német csatahajóknál igen. De én mindenképp a manual secondaryt és az AFT-t ajánlom elsődlegesként, és ha esetleg megmarad még annyi skillpontod, akkor tenni még egy fire preventiont, mivel a német bb-knél nincs szükség a target acquisition systemre. Azt nem tudom, hogy a másodlagosokra hat-e az IFHE, mert akár a lőtáv miatt hatékony lehetne az is 4. szinten, főleg közelharcnál, ahol sajnos az AI főleg a testét lövi a hajóknak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37026 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hat persze, volt az a videó h a BBre feltett IFHEvel feleannyi idő alatt amortizálta le az ellen BBt a másodlagosokkal.
Csak na, a tűz esélyét visszaveszi, s én ahogy nézem a Bismarck sebzés statisztikáit, a másodlagosokkal legalább 3/4 részben tűzsebzést szerzek, nem direkt dmget. szóval nem tudom h jó választás lenne-e visszavenni a tüzet a nagyobb átütésért.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37028 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Igen, mondjuk ezt nem kalkuláltam bele. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.261 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.