Német csatahajók

Több
6 éve 11 hónapja #39289 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Izumo nálam felemás volt, néha ment hogy +100k-t sebezzek, máskor örültem, ha 40k-t összelőttem :S Eddig ilyen érzésem van Grobetól is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39296 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Alex0303 írta: Emberek, mit csináltak ezzel a Gneisenau-val? Az utóbbi időben használhatatlanok az ágyújai, egyszerűen körbeszórnak még egy csatahajót is. Egy rombolót meg nagy távolságból egyszerűen képtelenség eltalálni, de egy cirkáló ellen se sok az esély nagy távolságból. Hiába bemérem sikeresen a vektorát, a sebességét, de egyszerűen körbeszórja, eleve a 3 tornya körül az egyik mindig úgy lő kétfelé, hogy az már borzalom...
Nevetséges... Ez már nem rajtad múlik, hanem egyszerűen kigúnyol a program, pontosabban szemétláda programozója... Az imént ép egy Bliszkavica alázott le, nem is szarozott füsttel, hanem tartotta a másodlagosaim lőtávolágon kívül magát, pedig az fel van a maxra turbózva nálam felszereléssel, zászlóval, kapitánnyal, tehát jócskán messze volt, ő folyamatosan alázott, verte belém miden sortüze de szó szerint az 1000-1500-kat, kétszer kigyújtott, én meg szórtam körbe, kétszer sikerült eltalálnia 1-1 lövedékemnek, bele is sebeztem mindkétszer a "kemény" 1160-at...
Na szóval ez az iménti már tényleg kiverte a biztosítékot, már én menekültem a rombolótól hosszú kilométereken át, ő meg röhögve jött utánam és gyakorlatilag szétszedett.


Egy jó Błyskawica az összes BBt meggyalázza

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39554 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A jó öreg Bayern osztályú dreadnoughtom a flottám támogató egységét erősíti, amíg a H-41 tanulmányterv meg nem érkezik. Viszont ma úgy döntöttem, hogy elosztom a kapitány 12 képességpontját. Na most meglepődtem, hogy túléltem egy csatát, közben két csatahajóval, egy cirkálóval és két rombolóval vívtam közelharcot és csak a Nagato élte túl közölük (mondjuk eltalálni sem sikerült).
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39577 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Megvettem az FDG - t, hát ez így stock - ként elég gáz :sick:

Mint egy reumás Moby Dick ... + ez a minimális AA védelem ... nagyon nem gyere be :unsure:


Azt látom, hogy a fejlesztett test ad + AA védelmet, meg a lőtáv is változni fog, a 3 milliós felszerelések közül melyiket ajánlott feltenni ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39580 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Később is az lesz. Mindenki téged akar és fog is elsőnek lőni és kilőni. Oldal páncélja nevetséges ebben az osztályban és még lassan is fordul. Ha szembe állsz az ellennel, akkor meg kevés az ágyú. Gyönyörűen körbe lő mindenkit.
Másodlagosra tettem a hangsúlyt moduloknál és kapitányi képzettségben is.

Sok türelmet kívánok hozzá!

Nagyon megutáltuk egymást a végére. Mármint én meg a hajó.

Ezekkel a beállításokkal használtam:



Nálam 168 csatányi elég tömény szenvedés és kevés öröm járult hozzá.

Remélem, másnak több szerencséje van vele.

Az utódjával egyenlőre még barátkozom. Nagyon fog rá kellene a 420-s ágyú, meg a kapitánynak az IFHE képesség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39582 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszi a választ, nem dobtál fel ... 1 hétig agyaltam, hogy ez legyen vagy az Iowa :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.298 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.