Német csatahajók

Több
6 éve 10 hónapja #39634 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Grobe nekem se tetszik, de modulokból inkább a pontosság növelőt raktam fel (lecseréltem), mellé meg a 420-ast. De így is szór, mint annak a rendje. Hm, mai csata elsőre meglett, de pls, alig sikerütl sebeznem a végén már, és 100k sebzéssel középmezöny, ok, a kezdőbázistúl nem mentem el, segítettem a pár hajó ellen akik jöttek, csak folyamat menta hp-m, mert ezt egy 7-es is röhögve belövi











Nekem t9-ből eddig Izumo volt meg, meg Ibuki. Ibukival a lövés utáni felspotolás variálása óta picit máshogy játszok, de az elvan, jobbnak érzem, mint mogamit, Izumo..... huh. Jó pontja hogy yamato van utána, amivel hamar össze lehet szokni, Izumo miatt
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39641 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Grosse Friedrich? Mar kezdunk megbaratkozni. Hiaba van relative sok hp-ja, eleg gyorsan lefogyasztjak, ugyhogy ovatosan az oberkodassal. 406-os agyuk jobbak szerintem a gyorsabb tuzeles miatt, a brutto sebzese jobb igy a hajonak. Total secondaryra gyurva minden (kapitany, upgrade), 10.6km-en belulrol meg mehet a rambozas. A masodlagos bont barmit, gyujt, hajo oldalat merolegesen nem mutatni, ellenseges lovedekeknek 0-30 fokos szogben ellenallo a hajo, torpik ellen mehet a sonar. Tegnap 2 Missourit kaptam szet, ma egy masik kapott 4 citadellat 2.5km-rol. Saint Louis lerammolt, o meg sullyedt. Lehet vele izgalmas brawler csatakat menni. Kimagaslo sebzes nem volt, de egy atlagos korben 80-130 ezret leosztok vele most mar.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Mydgard által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39654 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Sith7 írta: Köszi a választ, nem dobtál fel ... 1 hétig agyaltam, hogy ez legyen vagy az Iowa :blink:


Az IOWA sokkal szarabb, ha meglátok egy IOWA-t vagy egy Friedrichet, először tuti IOWA-t kezdem lőni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39657 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
érdekes egy hajó ez az fdg , az biztos ... na majd fullosan kiderül milyen valójában .. .bár, ahogy nézem erősen megoszlanak a vélemények :huh: :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39658 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Az IOWA sokkal szarabb, ha meglátok egy IOWA-t vagy egy Friedrichet, először tuti IOWA-t kezdem lőni...Hát a mai patch után kiderül,297-es citával lehet már inkább nagy fricit fogod bróbálni. B)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39660 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem még csak Iowa van, de azt a német 9-es szétszedi közelharcban. Mert néha átmegyek kamikazéba, de a műveletet elrontom :pinch: , meg ott az a sok sziget, mintha folyton a Bikini-atolnál kellene harcolni.

Ha megnézzük a három náció tengerészeteinek doktrináit, akkor abból az derül ki, hogy az amerikai és a japán távolsági harcra lett tervezve, a német meg közelharcra. A japán meg német ráadásul jelentős túlerővel kellett volna szembenézzen, ezért erősebb a másodlagos fegyverzete, míg az amerikaiak kaptak egy megelőző csapást, ami miatt a légvédelmet erősítették. Nem tudom, hogy ez mennyire használható információ, de lehet, hogy ebből kéne kiindulni. Gondolom én szerencsétlen halandó a félistenek között! :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Acetil_coenzim_A által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.