Német csatahajók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40645 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én csak azt probáltam jelezni hogy érdemes átgondolni a dolgot.Én is felraktam a Csapira és le is szedtem rola.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40648 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én IFHET-t akizukira raktam fel, de arra kell is mint egy falat kenyér, csak a gyújtós skill nincs meg asszem, nem igazán megyek vele manapság, yuugumo prior van dd-k tekintetében, mert shimakaze kéne (csinálhatnának egy t9-10-es új ddt ide, suoer akizuki lehetne a t10-es, matsu class (tachibanna subclass) meg a t9-es, mert az inkább mindenes dd volt ha jól olvastam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40651 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Én IFHET-t akizukira raktam fel, de arra kell is mint egy falat kenyér, csak a gyújtós skill nincs meg asszem, nem igazán megyek vele manapság, yuugumo prior van dd-k tekintetében, mert shimakaze kéne (csinálhatnának egy t9-10-es új ddt ide, suoer akizuki lehetne a t10-es, matsu class (tachibanna subclass) meg a t9-es, mert az inkább mindenes dd volt ha jól olvastam


Az én személyes véleményem az, hogy a legnagyobb butaság felrakni IFHE-t Akira. Pláne úgy hogy ha arra húzod amire elvileg tervezték, akkor nem marad pontod már rá. AP simán megoldja a HE helyett. Nem tudom IFHE-vel mennyit sebez, de mivel alapból alacsony az átütése a HE-nek nem gondolom, hogy olyan sokat tud rádobni. Ellenfél DD-re meg, ha kifordul 2-3k-kat üt 2,7 mp-ként AP-val. Cirkáló ugyanez 10 km alatt. Broadside BB-be is 10 km alatt nagyon hatásos(volt 4,5k-s salvom Tirpitzbe). Én full légvédelemre húztam ki és a spotter repülők ált. előbb leesnek minthogy meglássanak. Nagyon sokat segít a túlélésben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40659 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
IFH-t asszem itteni ilt yt-s javaslatra raktam fel, elég szépen lehet sebezni, csak ugye a tűzgyújtás látja kárát.
AA nem tudom, mikor azt látom, hogy North Carolina alig szedi a t9-10-es gépeket, akkor mennyit ér a dolog (jó, függ a rof-tól is a dolog)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40664 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mivan ezzel az FDG.vel ? Megtáltosodot? 5 cit egy se közelre







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40667 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Német csatahajók

vcsaba1968 írta: Mivan ezzel az FDG.vel ? Megtáltosodot? 5 cit egy se közelre









Ez eddig is ilyen volt. Ti képzeltétek be, hogy rossz a hajó. :whistle:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.